Google Cüzdan artık akıllı saatinizde havayolu biniş kartlarını gösteriyor

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi TL;DR Wear OS için Google Cüzdan, havayolu biniş kartlarını gösterme desteği kazandı. Özelliğin Wear OS 3 ve sonraki sürümlerde çalıştığı görülüyor. “Geçişi görüntüle” seçeneğine dokunduğunuzda kapıda taranabilecek bir QR kodu görüntülenecektir. Ekim 2023’te Google Cüzdan uygulaması, biniş kartlarını başkalarıyla paylaşma olanağına kavuştu. Artık uygulamanın giyilebilir sürümü, kapıda işleri hızlandırmaya yardımcı […]

Google Cüzdan artık akıllı saatinizde havayolu biniş kartlarını gösteriyor

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

TL;DR

  • Wear OS için Google Cüzdan, havayolu biniş kartlarını gösterme desteği kazandı.
  • Özelliğin Wear OS 3 ve sonraki sürümlerde çalıştığı görülüyor.
  • “Geçişi görüntüle” seçeneğine dokunduğunuzda kapıda taranabilecek bir QR kodu görüntülenecektir.

Ekim 2023’te Google Cüzdan uygulaması, biniş kartlarını başkalarıyla paylaşma olanağına kavuştu. Artık uygulamanın giyilebilir sürümü, kapıda işleri hızlandırmaya yardımcı olacak biniş kartıyla ilgili kendi güncellemesini alıyor.

Görünen o ki Wear OS için Google Cüzdan artık kullanıcıların havayolu biniş kartlarına akıllı saatlerinden erişmesine izin veriyor. Wear OS 3 veya üzeri sürümlere sahip cihazlar, artık ekranlarında “Geçişi görüntüle” istemini sağlayan bir bildirim alacak. 9to5Google. Bu bildirimde “Uçağınız için biniş kartı” yazıyor. [this airport]”ve Geçişi görüntüle’ye dokunmanın bir QR kodu getireceği bildiriliyor. Kullanıcının bileğindeki QR kodu daha sonra kapıda taranabiliyor.

Görünüşe göre çıkış dün güncellemenin yayına girdiğini gördü. Bir tane daha var rapor Kullanıcının United biniş kartının Pixel Watch 2’de göründüğü ABD’de.

Tam olarak çığır açıcı bir şey olmasa da, Google Cüzdan’ın biniş kartıyla ilgili yeteneklerine kullanışlı bir eklentidir. Bu özellik, biniş kartınızın kullanımını eskisinden daha da kolaylaştıracaktır.

Bu haber, bir Google yöneticisinin Google Cüzdan’ın dijital kimlik desteğini önümüzdeki aylarda daha fazla eyalete genişleteceğini onaylamasından yalnızca bir gün sonra geldi.

Google Cüzdan artık akıllı saatinizde havayolu biniş kartlarını gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow