İşte OnePlus 12’nin kameralarının neler yapabileceğine ilk bakışımız

TL;DR OnePlus Çin başkanı, OnePlus 12 ile çekilen fotoğrafları paylaştı. Şirket, telefonun yeni bir Sony Lytia sensörüne sahip olacağını duyurdu. Lytia sensörü, OnePlus Open’da kullanılan kameranın daha iyi bir versiyonu olacak. OnePlus yakında bir sonraki amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, OnePlus 12’nin pazarlamasını hızlandırırken, üreticiden bir yönetici bize telefonun kameralarının neler yapabileceğine dair […]

İşte OnePlus 12’nin kameralarının neler yapabileceğine ilk bakışımız

TL;DR

  • OnePlus Çin başkanı, OnePlus 12 ile çekilen fotoğrafları paylaştı.
  • Şirket, telefonun yeni bir Sony Lytia sensörüne sahip olacağını duyurdu.
  • Lytia sensörü, OnePlus Open’da kullanılan kameranın daha iyi bir versiyonu olacak.

OnePlus yakında bir sonraki amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, OnePlus 12’nin pazarlamasını hızlandırırken, üreticiden bir yönetici bize telefonun kameralarının neler yapabileceğine dair bir fikir verdi.

Bir gönderide WeiboOnePlus Çin Başkanı Li Jie Louis, yanından geçtiği bir kafede çektiği bazı fotoğrafları paylaştı. Normalde bunda dikkate değer bir şey olmazdı ancak bu fotoğrafları OnePlus 12 ile çektiği ortaya çıktı. Bu bize telefonun kameralarının neler yapabileceğine ilk kez bakmamızı sağlıyor.

Yukarıdaki resimler ana ve telefoto kameralardan alınan çekimleri göstermektedir. Çeviriye göre Li Jie Louis de fotoğraf çekerken ellerinin titrediğini itiraf ediyor. Görünüşe göre çekimler 3x ve 6x yakınlaştırılmış.

Bugün erken saatlerde OnePlus 12’nin yeni bir Sony Lytia sensörüne sahip olacağını öğrendik. Bu özel sensör, ışığın toplanma biçimini iyileştirerek daha iyi çekimler sağlayan çift katmanlı istiflenmiş bir tasarım kullanır.

Yakın zamanda piyasaya sürülen OnePlus Open da bir Sony Lytia sensörü kullanıyor. Ancak OnePlus 12 bu teknolojinin daha iyi bir versiyonunu kullanacak. OnePlus ve Sony arasındaki ortaklık, OnePlus 12’yi Sony’nin yeni nesil Lytia mobil görüntü sensörüne sahip ilk akıllı telefon haline getirecek.

OnePlus, OnePlus 12’yi önce Çin’de, ardından da küresel pazarlarda piyasaya sürecek. Çin’deki lansmanın Aralık ayında gerçekleşeceğine inanılıyor ve söylentiler, küresel sürüm için Ocak 2024’e işaret ediyor.

İşte OnePlus 12’nin kameralarının neler yapabileceğine ilk bakışımız

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow