Google Pixel Buds Pro’da 2023’ün en iyi fırsatı

Rita El Khoury / Android Otoritesi Rekor düşük fiyat yalnızca tomurcukların Mercan renk grubunda mevcuttur, ancak diğer tonlar satışta sadece birkaç dolar daha fazla olan 118,99 dolardır. Kardeş sitemiz, SoundGuy’laronları arasında adlandırdı Android için en iyi kablosuz kulaklıklar. Google Piksel Tomurcukları Pro Google Piksel Tomurcukları Pro Pixel Buds Pro, seriye ANC’yi tanıtıyor Google Pixel Buds […]

Google Pixel Buds Pro’da 2023’ün en iyi fırsatı

Rita El Khoury / Android Otoritesi

Rekor düşük fiyat yalnızca tomurcukların Mercan renk grubunda mevcuttur, ancak diğer tonlar satışta sadece birkaç dolar daha fazla olan 118,99 dolardır. Kardeş sitemiz, SoundGuy’laronları arasında adlandırdı Android için en iyi kablosuz kulaklıklar.

Google Piksel Tomurcukları ProGoogle Piksel Tomurcukları Pro
AA Tavsiye Edilir

Google Piksel Tomurcukları Pro

Pixel Buds Pro, seriye ANC’yi tanıtıyor

Google Pixel Buds Pro, aktif gürültü engelleme özelliği sunan ilk cihazdır. Açıkçası, Android ile sıkı bir entegrasyona ve popüler çeviri özellikleri de dahil olmak üzere Google Asistan komutları için tonlarca desteğe sahipler.

Google Pixel Buds Pro, Google’ın aktif gürültü önleyici (ANC) kulaklıklara yönelik atılımını işaret ediyor. Üç boyutlu silikon kulak uçlarıyla şık bir tasarıma sahiptirler ve IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahiptirler, kasa ise IPX2 derecesine sahiptir. ANC açıkken yedi saat, açık değilken 11 saat süren etkileyici pil ömrü sunuyorlar. Kutu, ANC kullanımına bağlı olarak 13 ila 20 saat ek oynatma sağlar ve kablosuz şarjı destekler. Temel özellikler arasında kafa izlemeli uzamsal ses, özel EQ ve kusursuz Google Asistan entegrasyonu yer alıyor.

Yalnızca tek bir renk seçeneği mevcut olduğundan, bu anlaşmanın hızla ortadan kaybolduğunu görmek bizi şaşırtmaz. Daha fazlasını öğrenmek için yukarıdaki widget’a basın.

Google Pixel Buds Pro’da 2023’ün en iyi fırsatı

Teknory