Love and Thunder’, ‘Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan Daha Düşük Batıyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Marvel Sinematik Evreni kadar güçlü bir franchise ile, güvenle güvenebileceği tek şey hakkında farklı görüşler var. Bir kişi beğenebilirken Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, diğeri bundan nefret edebilir. Bir kişi tapabilir Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, ancak bir sonraki kişi kesinlikle onu hor görebilir. Bir kişi kolayca takdir edebilir Ebediler, […]

Love and Thunder’, ‘Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan Daha Düşük Batıyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Marvel Sinematik Evreni kadar güçlü bir franchise ile, güvenle güvenebileceği tek şey hakkında farklı görüşler var. Bir kişi beğenebilirken Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, diğeri bundan nefret edebilir. Bir kişi tapabilir Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, ancak bir sonraki kişi kesinlikle onu hor görebilir. Bir kişi kolayca takdir edebilir Ebediler, ancak başka bir hayran olabilir – kimi kandırıyoruz? Herkes nefret eder Ebediler.

Bununla birlikte, Marvel hayranlarının bölünmüş görüşleri, Doğrudan onlardan MCU’nun filmlerini en iyiden en kötüye doğru sıralamalarını istedi. Yenilmezler: Oyunsonu. Bak ve bak, Aşk ve Gök Gürültüsü bir kez daha kendini en kötüler arasında buldu. Evet, hatta dahil EbedilerBu, hayranların hemen ardından gelen film hakkında hissettiklerinden çok uzak. Kuantum‘ın cansız prömiyeri.

Bununla birlikte, çok sayıda hayran iki filmi şu şekilde sıraladı: Aşk ve Gök Gürültüsü Ve Kuantum ondan mümkün olduğunca uzak kalmak için onu dışarı atmak Ebediler olabildiğince.

Sonra tekrar, aşağıdaki sıralama var Ebediler listenin üst sıralarında ve Aşk ve Gök Gürültüsü tamamen altta. Ayrıca …. sahip Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi sondan ikinci sırada yer alıyor, bu yüzden belki de buna biraz şüpheyle yaklaşmak en iyisidir; Ne de olsa film, Rotten Tomatoes’da en yüksek dereceli Dördüncü Aşama filmiydi ve ondan sonra ikinciydi. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok.

Bazı insanlar nefret etmedi Aşk ve Gök Gürültüsü Yine de bu, Rotten Tomatoes’daki yüzde 77’lik izleyici puanı derecesini açıklıyor. Gördüğünüz gibi, bazı hayranlar onu hemen altında sıraladı. Eve Dönüş Yok ya da listenin mümkün olduğunca en üstüne yakın, söylememiz gereken şok edici.

Günün sonunda oldu Aşk ve Gök Gürültüsü Bu, defalarca listenin en altında sıralandığı için kaybetti. Evet, hatta aşağıda Ebediler.

Yine de buradayız, görüşler ortadan ikiye bölünmüş durumda. Marvel hayranlarının bölüneceğine her zaman güvenebilirsiniz.

Gerçek şu ki, filmler – TV şovları, kitaplar ve bir bütün olarak sanat – her zaman öznel olacaktır. Tek gerçek garanti, iki kişinin aynı şeyleri sevmeyeceğidir.

Marvel, hayranlara her filmde farklı bir şey sunarak bunu oldukça başarılı bir şekilde oynuyor. Son zamanlarda sunduğu filmlerin geçmiş yıllardakilere dayanıp dayanmadığı tamamen başka bir konu ve hayal kırıklığı yaratan çıkışından bu yana Marvel hayranları arasında bir tartışma konusu. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.

Teknory