Google Pixel Fold’un ilk kez vahşi doğada görüldüğü iddia edildi

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Bir Reddit kullanıcısı, trendeyken Pixel Fold’lu bir Google çalışanı gördüğünü iddia ediyor. Kullanıcı, cihazı lacivert veya siyah, dışta ince çerçeveler ve ince olarak tanımladı. Bu Pixel Fold ise, telefon ilk kez vahşi doğada görülüyordu. Ürünler geliştirme aşamasındayken, çalışanların bu prototipleri şirket dışında test etmesi alışılmadık bir durum değildir. […]

Google Pixel Fold’un ilk kez vahşi doğada görüldüğü iddia edildi

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bir Reddit kullanıcısı, trendeyken Pixel Fold’lu bir Google çalışanı gördüğünü iddia ediyor.
  • Kullanıcı, cihazı lacivert veya siyah, dışta ince çerçeveler ve ince olarak tanımladı.
  • Bu Pixel Fold ise, telefon ilk kez vahşi doğada görülüyordu.

Ürünler geliştirme aşamasındayken, çalışanların bu prototipleri şirket dışında test etmesi alışılmadık bir durum değildir. Cihazı gerçek dünya ortamında değerlendirmenin, kusurları bulmanın ve iyileştirilebilecek alanları keşfetmenin harika bir yolu. Tabii ki, bu, kartal gözlü kişilerin donanımınızı erken görme riskini artırır. Görünüşe göre Google, yaklaşmakta olan Pixel Fold ile bu sonucu yaşamış olabilir.

Merakla beklenen Google Pixel Fold, ilk kez vahşi doğada görülmüş olabilir. üzerinde bir kullanıcı reddit New York City’de A Train’e binen bir kişi kendileriyle aynı trende bir Google çalışanı gördüklerini söylüyor. Bu Google çalışanı görünüşe göre “örtbas etmek için elinden gelen her şeyi yapıyordu.” Reddit kullanıcısı, çalışanın Pixel Fold olduğuna inandıkları katlanabilir bir telefon tuttuğunu söylüyor.

Reddit kullanıcısına göre ince, lacivert veya siyah olarak nitelendirilen telefon, dış kısımda ince çerçevelere sahip. Kullanıcı ayrıca, söz konusu kişinin bir YouTube videosu izliyormuş gibi göründüğü bir avuç resim de sağladı.

Bizim açımızdan, bu bulanık resimlerden bir şey çıkarmak zor. Bu fotoğraflar, kişinin elindeki cihazı tanımlamak için ideal olmaktan uzak. Bu görüntülerdeki kişinin elinde Oppo Find N2 gibi başka bir katlanabilir cihaz tutuyor olması tamamen mümkün.

Ama sen ne düşünüyorsun? Pixel Fold’a ilk bakışımızı aldığımızı düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Google Pixel Fold’un ilk kez vahşi doğada görüldüğü iddia edildi

Teknory