Google Pixel Watch fabrika görüntüleri şu anda mevcut, ancak büyük bir sorun var

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi TL;DR Google, Pixel Watch için OTA ve fabrika görüntülerini yayınladı. Bu yazılım, kullanıcıların vanilya üretici yazılımına geçiş yapmasını sağlar. Ne yazık ki saatinizi bir PC’ye bağlamak için Google tarafından verilen bir adaptöre ihtiyacınız var. Google Pixel Watch, Pixel 7 serisiyle birlikte lanse edileli altı ay oldu. Saatin fabrika görüntüleri henüz […]

Google Pixel Watch fabrika görüntüleri şu anda mevcut, ancak büyük bir sorun var

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Google, Pixel Watch için OTA ve fabrika görüntülerini yayınladı.
  • Bu yazılım, kullanıcıların vanilya üretici yazılımına geçiş yapmasını sağlar.
  • Ne yazık ki saatinizi bir PC’ye bağlamak için Google tarafından verilen bir adaptöre ihtiyacınız var.

Google Pixel Watch, Pixel 7 serisiyle birlikte lanse edileli altı ay oldu. Saatin fabrika görüntüleri henüz çevrimiçi olarak yayınlanmadı, ancak bu artık değişiyor.

Google, saatin fabrika resimlerini ve OTA ürün yazılımını bu hafta geliştirici web sitesinde sessizce yayınladı (h/t: XDA Geliştiricileri). Bu nedenle, geliştiriciler ve tamirciler, orijinal ürün yazılımına geçmenin bir yolunu bulur.

Bu görüntüler, kullanıcıların havadan güncelleme için sıralarını beklemek istemiyorlarsa, en son bellenime hızlı bir şekilde güncelleme yapmalarına olanak tanır. Özel ROM geliştirme, düzeltme ve sorun giderme için de kullanışlıdır ve kullanıcıların normal yazılıma geri dönmelerine olanak tanır.

Flaşa hazır mısınız? Çok hızlı değil.

Ne yazık ki, en büyük zorluk Pixel Watch’ınızı bir PC’ye bağlayarak bu görüntülerin giyilebilir cihazınıza ilk etapta parlamasını sağlamaktır.

Şirket, geliştirici web sitesinde “Bir Google Pixel Watch’ta yanıp sönen fabrika veya tam OTA görüntüleri, Google’ın yalnızca davetle dağıttığı bir hata ayıklama adaptörü gerektirir” diyor.

Bununla birlikte, tamirciler bir saati PC’lerine bağlamak için Kendin Yap yöntemleriyle bazı başarılar elde ettiler, ancak bu bir USB kablosundan ödün vermek.


Google Pixel Watch fabrika görüntüleri şu anda mevcut, ancak büyük bir sorun var

Teknory