Google’ın Pixel 8 duyuru akışı nasıl izlenir?

Apple’ın iPhone 15 etkinliği sonrasında amiral gemisi akıllı telefon duyurularının bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Google, 4 Ekim’de saat 10:00 ET’de gerçekleşecek yeni Made by Google etkinliğiyle 2023 sona ermeden kapıya adım atmak üzere. Google’ın her yıl bu zamanlarda yeni telefonlarını tanıttığı göz önüne alındığında, bunun Pixel 8 telefonları için büyük bir vitrin olması bekleniyor. Şahsen katılamasanız […]

Google’ın Pixel 8 duyuru akışı nasıl izlenir?

Apple’ın iPhone 15 etkinliği sonrasında amiral gemisi akıllı telefon duyurularının bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Google, 4 Ekim’de saat 10:00 ET’de gerçekleşecek yeni Made by Google etkinliğiyle 2023 sona ermeden kapıya adım atmak üzere. Google’ın her yıl bu zamanlarda yeni telefonlarını tanıttığı göz önüne alındığında, bunun Pixel 8 telefonları için büyük bir vitrin olması bekleniyor. Şahsen katılamasanız bile tüm olayları canlı olarak izleyebilirsiniz. Google’ın YouTube kanalı.

Henüz Pixel 8 hakkında her şeyi tam olarak bilmiyor olsak da, gösteriden önce sindirilecek sızıntılar ve söylentiler yoluyla pek çok bilgi var. Hatta Google birkaç hafta önce yeni telefonları gösteren resmi bir video bile yayınladı, yani neye benzediklerini zaten biliyoruz. Büyük sürpriz, Pixel 7’ye çok benzemeleri. Potansiyel yükseltmeler arasında temel Pixel 8 için daha iyi bir yenileme hızı ve gizemli söylentilere sahip bir sıcaklık sensörü yer alıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Sızıntılara göre Google Pixel 8’in fiyatı geçen yıla göre arttı

Google, Pixel Watch’un halefini de gösterirse şaşırmayın. Dedikodulara göre Pixel Watch 2’nin Fitbit cihazlarından bazı şık özellikler alacağını ancak daha fazlasını öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Neredeyse zamanı geldi millet. Yerleşin ve kredi kartı bilgilerinizi ön siparişlere hazırlayın.

Teknory