GTA üçlemesi sonunda Netflix Games’e geldi

TL;DR 3D Grand Theft Auto üçlemesi artık Netflix Oyunlarında mevcut. Bu oyunlar GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’tır. Netflix geçtiğimiz ay Grand Theft Auto (GTA) üçlemesinin Aralık ayında Netflix Games’e geleceğini duyurmuştu. Artık üç oyunun da oynanabileceği gün nihayet geldi. Şirket, App Store, Google Play Store ve Netflix’te 14 Aralık’ta lansman tarihini […]

GTA üçlemesi sonunda Netflix Games’e geldi

TL;DR

  • 3D Grand Theft Auto üçlemesi artık Netflix Oyunlarında mevcut.
  • Bu oyunlar GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’tır.

Netflix geçtiğimiz ay Grand Theft Auto (GTA) üçlemesinin Aralık ayında Netflix Games’e geleceğini duyurmuştu. Artık üç oyunun da oynanabileceği gün nihayet geldi.

Şirket, App Store, Google Play Store ve Netflix’te 14 Aralık’ta lansman tarihini doğruladı ve şu anda gerçekten de oyunları alabiliriz.

Bu üçlemedeki üç oyunun tamamı PS2 döneminin ana oyunlarıdır: Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas.

Bunların, orijinal oyunlara kıyasla bazı bölücü elden geçirilmiş grafikler ve ince ayarlı bir film müziği içeren Definitive Edition girişleri olduğunu da belirtmekte fayda var.

Bununla birlikte Netflix’in kullanılabilirliği, Rockstar Games’in Grand Theft Auto VI’nın ilk fragmanını yayınlamasından yaklaşık bir hafta sonra geliyor. Yayınlanma tarihi 2025 olan oyun yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Serisi konsollar için listeleniyor.

GTA üçlemesi sonunda Netflix Games’e geldi

Teknory