Gündelik Geziler İçin Yapılan Kemik İletimli Kulaklıklar

Haylou PurFree kemik iletimli kulaklıkların bazı göze çarpan avantajları ve dezavantajları vardır. Sportif açık kulak tasarımı, suya dayanıklılık ve HD ses desteği, onları dış mekan kullanımı veya sürekli olarak alıcı bir kulağa sahip olmanızı gerektiren bir çalışma alanı içinde harika kılar. Aynı zamanda, bu kulaklıklar diğer tüm kemik iletimli kulaklık çiftlerini rahatsız eden standart sorunlardan […]

Gündelik Geziler İçin Yapılan Kemik İletimli Kulaklıklar

Haylou PurFree kemik iletimli kulaklıkların bazı göze çarpan avantajları ve dezavantajları vardır. Sportif açık kulak tasarımı, suya dayanıklılık ve HD ses desteği, onları dış mekan kullanımı veya sürekli olarak alıcı bir kulağa sahip olmanızı gerektiren bir çalışma alanı içinde harika kılar.

Aynı zamanda, bu kulaklıklar diğer tüm kemik iletimli kulaklık çiftlerini rahatsız eden standart sorunlardan da mustariptir. Bunlar, müzik tutkunlarının beğeneceğinden çok uzaktaki sesi ve artık her yerde bulunan gerçek kulak içi kablosuz stereo (TWS) kulaklıklara kıyasla biraz rahatsız edici bir tasarımı içerir.

Ek olarak, bu kulaklıklarla arama yapmak sessiz alanların dışında bir kabusa dönüşebilirken, tescilli şarj, elektronik eşyalar destenize dışarıda yanınızda taşıyabileceğiniz başka bir kablo ekler. Ancak Haylou, güçlü bir pil yedeği, sağlam bir tasarım ve hızlı şarj desteği ile bu zayıflıkları telafi ediyor.

Genel olarak, bu kulaklıklar dışarıda çok fazla zaman geçiren (rahatlık alanları) herkes için harikadır – ister egzersiz yaparken, ister dışarıda yürürken veya koşarken, bir işyerinde veya sadece seyahat ederken. Tabii ki, bu kulaklıkların avantajı işitme engelli insanlar için unutulmaz, ancak bu tür zorluklar yaşamayan herkes için bunlar ideal değildir ve hatta tek kulaklık olmaya layık değildir. İkincil bir kulaklık olarak harika çalışıyorlar ve Apple AirPod’lar gibi bir şeye kıyasla sınırlı kullanım alanına sahipler.

99,99 dolardan, Haylou PurÜcretsiz kulaklıklar piyasadaki en ucuz kemik iletimli kulaklıklar değildir. Amazon’da 50 dolardan başlayan fiyatlarla çok sayıda jenerik kemik iletimli kulaklık bulabilirsiniz. Ancak bunların hiçbir garantisi veya güvenilirliği yoktur.

Güvenilir bir şey istiyorsanız, Shokz OpenMove 79,95 $ ile harika bir bahis olurdu, ancak daha kısa pil yedeği, daha az esnek IP derecesi ve HD ses desteği olmaması gibi bazı tavizlerle gelecek. Haylou’dan 30$ daha fazlasına, Shokz OpenRun PurFree kulaklıkla aynı özelliklerin yanı sıra kemik iletimli kulaklıklar kategorisinde lider markanın güvenini ve standart bir USB Type-C şarj arabirimini 129,95 ABD dolarından satın alabilirsiniz.

Haylou PurFree’yi yalnızca, kesinlikle bir bütçeniz varsa, özellikle kemik iletimli bir kulaklık istiyorsanız, ancak özelliklerden ödün vermek istemiyorsanız tercih etmelisiniz. Aksi takdirde, 2022’nin En İyi Kulaklıkları listemize gidin.

Teknory