‘Indiana Jones 5’ Yönetmeni Efsanevi Bir Franchise’ı Bitirmenin Getirdiği Baskının Tamamen Farkında

Lucasfilm aracılığıyla fotoğraf Yönetmen James Mangold, üzerinde çalıştığı deneyimi “Efsaneler arasında yürümek”te böyle anlatıyor. Indiana Jones ve Kader Kadranı. Bu muhtemelen film serisinin son taksiti olduğundan, ona layık bir şey sunmak için ne tür bir baskı altında olduğunu anlıyor. Hintli Jones isim. İlk filmden, Kayıp Ark’ın Akıncıları1981’de kırbacı ve Outback tarzı şapkasıyla Indiana Jones’u bir […]

‘Indiana Jones 5’ Yönetmeni Efsanevi Bir Franchise’ı Bitirmenin Getirdiği Baskının Tamamen Farkında

Lucasfilm aracılığıyla fotoğraf

Yönetmen James Mangold, üzerinde çalıştığı deneyimi “Efsaneler arasında yürümek”te böyle anlatıyor. Indiana Jones ve Kader Kadranı. Bu muhtemelen film serisinin son taksiti olduğundan, ona layık bir şey sunmak için ne tür bir baskı altında olduğunu anlıyor. Hintli Jones isim.

İlk filmden, Kayıp Ark’ın Akıncıları1981’de kırbacı ve Outback tarzı şapkasıyla Indiana Jones’u bir ev ismi haline getiren Harrison Ford, kariyerini Yıldız Savaşları tanınmayı hak eden bir aktöre dönüşen hatıra. yıldız olmaya devam etti Indiana Jones ve Kıyamet Tapınağı 1984’te 1989’da Indiana Jones ve Son Haçlı Seferi, Ve Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Franchise, yalnızca Indian Jones değil, daha da önemlisi Harrison Ford etrafında inşa edildi.

Mongold, hayranlarına yıllardır hizmet eden kırk yıllık şaheserin ayak uydurduğu devasa ağırlığı düşünürken, Ekran Rantı çekinceleri hakkında.

Efsaneler arasında yürüyorsunuz ve bunun farkındasınız. Bu projedeki tek harika şey, tüm efsanelerin sizi kucaklaması ve sizinle orada olmaktan mutluluk duyması. İster Harrison’dan ister Steven’dan ister Kathy’den George veya John Williams’tan bahsediyor olun. Ne büyük bir fırsat. Yıldızlardan oluşan bir beyzbol takımında olmak gibi. Sadece duruma yükselmeyi umuyorsun.

Elbette böyle hissedecekti. Harrison Ford sadece başrol oynamakla kalmıyor, aynı zamanda John Williams, Kathleen Kennedy, George Lucas ve Stephen Spielberg ile de çalışıyordu. Şu anda kimin koroner damarı olmaz ki?

James Mangold, 13 yapım kredisi, 19 yönetmenlik kredisi, 11 senaryo kredisi ve 2 oyunculuk kredisi ile acemi olmasa da, serinin son filmini diğerlerinin ustalığına karşı koymak için elinden gelen çok şey var. . Ancak, bunun son olacağını kim söyledi? Indiana Jones film? Ve kim Harrison Ford’un sadece bunu yapmak için gelecekteki bir filmde görünmeyeceğini söylüyor?

Anahtarı var! Ve yapmasa bile, yıllardır bir şeylere girip çıkıyor.

Teknory