Gürültülü Bir Suç Hırsızlığı, Netflix’te Soygun Çıkarmak İçin Eski Bir Alevi Yeniden Canlandırıyor

Star Sinema aracılığıyla Mütevazı soygun hırsızlığı, her zaman kontrol edilmeye değer bir sinema alt türüdür ve yayın hizmetinin izleyici listelerindeki şanssız konumuna rağmen, geçen yılın suç komedisi Suç ortakları lanetli olmaktan başka bir şey olmadığını kanıtladı. Başına FlixPatrolFilipinli dolandırıcı, çok sayıda ülkede İlk 10’a giren bir süvari alayına girdikten sonra platformun küresel sıralamasında en çok […]

Gürültülü Bir Suç Hırsızlığı, Netflix’te Soygun Çıkarmak İçin Eski Bir Alevi Yeniden Canlandırıyor

Star Sinema aracılığıyla

Mütevazı soygun hırsızlığı, her zaman kontrol edilmeye değer bir sinema alt türüdür ve yayın hizmetinin izleyici listelerindeki şanssız konumuna rağmen, geçen yılın suç komedisi Suç ortakları lanetli olmaktan başka bir şey olmadığını kanıtladı.

Başına FlixPatrolFilipinli dolandırıcı, çok sayıda ülkede İlk 10’a giren bir süvari alayına girdikten sonra platformun küresel sıralamasında en çok izlenen 13. film olarak giriş yaptı ve neşeli boğuşmanın daha da yükselebileceği sayılamaz. hafta, son yedinin sadece ilk günü olduğunu görerek ilerliyor.

suç ortakları
Star Sinema aracılığıyla

Yerel süperstarlar Vice Ganda ve Ivana Alawi, yeminli düşmanlar olarak yeni konumlarında birbirleriyle karşılaşan eski bir çift olan Jack ve Barbara’yı canlandırıyor. Ancak eski ortaklar, kendilerini en beklenmedik ve beklenmedik koşullar altında birlikte çalışmaya zorlayan cüretkar bir komploya kapıldıklarında tamamen farklı bir şekilde ekip oluşturmak zorunda kalırlar.

Başlangıçta büyük ölçüde başarılı olan serinin üçüncü taksiti olarak planlandı. Er Benjamin Ganda’nın ilk iki taksitini yönettiği franchise planları gerçekleştirilemedi ve bu da çok tireli şovmenin bunun yerine tamamen yeni bir proje için aktris, model, YouTuber ve iş adamı Alawi ile arkadaş olmasına yol açtı.

Suç ortakları nihai sonuç buydu ve Netflix’te prömiyerinden bu yana dünyanın her yerindeki aboneler arasında nasıl ilerlediğine bakılırsa, bu, dinamik ikilinin film dünyasında yollarının son kesiştiği zaman bile olmayabilir.

Teknory