Kurt Russell, Quentin Tarantino’nun Son Filminde Başrol Olup Olmayacağını Açıkladı

Özet Kurt Russell, Quentin Tarantino’nun son filminde rol alacağı yönündeki söylentilere değindi: film Eleştirmeni, ancak onun içinde olup olmayacağının farkında olmadığını ortaya koyuyor. Tarantino’nun Christoph Waltz, Uma Thurman, Brad Pitt ve Samuel L. Jackson gibi belirli oyuncularla çalışma geçmişi var, dolayısıyla potansiyel olarak bu filmde rol alabilirler. film Eleştirmeni. Hiçbir oyuncu kadrosu onaylanmadı film Eleştirmeni […]

Kurt Russell, Quentin Tarantino’nun Son Filminde Başrol Olup Olmayacağını Açıkladı

Özet

  • Kurt Russell, Quentin Tarantino’nun son filminde rol alacağı yönündeki söylentilere değindi: film Eleştirmeni, ancak onun içinde olup olmayacağının farkında olmadığını ortaya koyuyor.
  • Tarantino’nun Christoph Waltz, Uma Thurman, Brad Pitt ve Samuel L. Jackson gibi belirli oyuncularla çalışma geçmişi var, dolayısıyla potansiyel olarak bu filmde rol alabilirler. film Eleştirmeni.
  • Hiçbir oyuncu kadrosu onaylanmadı film Eleştirmeni şu an itibariyle, ancak seçilen kişi Tarantino’nun geçmiş işbirliklerine dayanarak mükemmel bir iş çıkaracak gibi görünüyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kurt Russell, Quentin Tarantino’nun son filminde rol alacağı yönündeki söylentilere değindi film Eleştirmeni. 72 yaşındaki oyuncu ilk olarak Tarantino’yla birlikte slasher filmi üzerinde çalışmaya başladı. Ölüm Geçirmez onun ve Robert Rodriguez’in Öğütücü başrol oynamaya başlamadan önce duology nefretli sekiz Ve Bir Zamanlar Hollywood’da. Tarantino’nun son filminin duyurulmasının ardından film EleştirmeniFilmle ilgili çeşitli spekülasyonlar var ve Russell’ın adı olası oyunculardan biri olarak gösteriliyor.

Josh Horowitz’le yakın zamanda yaptığımız bir sohbette Mutlu Üzgün ​​Kafası karışık dijital ses dosyası, Russell, hitap ediyor film Eleştirmeni söylentiler, haberi olmadığını ortaya çıkardı Tarantino’nun yakında çıkacak filminde başrol oynayacaksa. Ancak efsanevi yönetmenle bir kez daha çalışmaya çok açık olduğunu ve daha önceki işbirliklerinin genel olarak memnuniyet verici olduğunu da sözlerine ekledi. Aşağıdaki yorumların tamamını okuyun:

Hiçbir fikrim yok, hiç bilmiyorum. Sadece arar ya da birisi arar ve merhaba der ve sen de işe gidersin. Onunla çalışmayı seviyorum ve uzun zaman önce Grindhouse’un Death Proof bölümünü yaptığımızda şöyle demişti: “Evet 10 tane yapacağım. 60 yaşıma geldiğimde neredeyse işim bitmiş olacak. Bu konu hakkında gerçekten ilginç olan uzun bir konuşma yaptık, bu yüzden sanırım o buna sadık kalıyor. O zamandan beri bunun hakkında konuştu ve bence mantığı yerinde. Kurşunun suyunu taşımamı isterse taşırım, kim olduğu umurumda değil. Demek istediğim, birlikte çalışması eğlenceli bir insan, oldukça muhteşem.


film Eleştirmeni’nde Başka Hangi Tarantino Veterinerleri Yer Alabilir?

Pulp Fiction'da Samuel L Jackson silah doğrultuyor

Hakkında raporlar film Eleştirmeni ilk olarak yılın başlarında, birden fazla kaynağın filmin başlığını ve olay örgüsüne ilişkin seyrek ayrıntıları ortaya çıkarmasıyla ortaya çıktı. Bu haberlerin ardından filmle ilgili, özellikle de oyuncularla ilgili farklı spekülasyonlar ortalıkta dolaşmaya başladı. Filmin, tüm zamanların en etkili film eleştirmenlerinden biri olan Pauline Kael hakkında olduğu söylendiğinden, birçok kişi filmin bir kadın başrolde olacağını öne sürdü. Ancak Tarantino bu söylentileri yalanladı ve baş kahramanının Martin Scorsese’nin anti-kahraman ana karakteri Travis Bickle’a benzeyeceğini ekledi. Taksi sürücüsü.

Şu an itibariyle, hiçbir oyuncu üyesinin rol alacağı doğrulanmadı film Eleştirmeni. Ancak tıpkı Kurt Russell gibi Tarantino’nun da yıllar boyunca birlikte çalışmaktan keyif aldığı çok sayıda oyuncu var. Christoph Waltz, Uma Thurman ve Brad Pitt gibi isimler Tarantino’yla birçok kez çalıştılar ve büyük olasılıkla son çalışmasında da bir kez daha yer alacaklar. Samuel L. Jackson da ortaya çıkması muhtemel bir başka yüz. film Eleştirmeni, Başarılı oyuncu Tarantino’yla altı farklı durumda çalıştı.

Jackson’ın yer almadığı Tarantino filmleri arasında ilk yönetmenlik denemesi de yer alıyor. Rezervuar Köpekleri, Bill Vol’u öldür. 1, Ölüm Kanıtı Ve Bir Zamanlar Hollywood’da.

Tarantino’yla iki ayrı kez birlikte çalışmış olan Leonardo DiCaprio’nun da yakın zamanda bu filmde rol alacağı söylentileri dolaşıyordu. film Eleştirmeniancak SAG-AFTRA saldırısı başladığında görüşmeler durdu. Bu söylentilerin herhangi birini doğrulamanın kesin bir yolu olmasa da tarih, Tarantino’nun son filminde kim olursa olsun, ister sürekli birlikte çalıştığı kişilerden biri olsun, ister nispeten yeni bir yüz olsun, mükemmel bir iş çıkaracağını gösteriyor.

Kaynak: Mutlu Üzgün ​​Kafası karışık

film Eleştirmeni

film Eleştirmeni, yazar/yönetmen Quentin Tarantino’nun yeni bir filmi. Filmle ilgili henüz bir bilgi açıklanmadı.

Teknory