Guillermo del Toro, İptal Edilen Star Wars Filmini Tartışıyor

Özet Yönetmen Guillermo del Toro, Jabba the Hutt’ı konu alan iptal edilmiş bir Star Wars filminde yer aldığını doğrulayarak filmin neye benzeyebileceğine dair fikir veriyor. Filmin geliştirilip iptal edileceği bir süredir biliniyordu ancak del Toro’nun katılımı daha yeni doğrulandı. Bir Jabba the Hutt filmi, kötü şöhretli suç baronunun yükselişini ve düşüşünü anlatan dinamik ve merak […]

Guillermo del Toro, İptal Edilen Star Wars Filmini Tartışıyor

Özet

  • Yönetmen Guillermo del Toro, Jabba the Hutt’ı konu alan iptal edilmiş bir Star Wars filminde yer aldığını doğrulayarak filmin neye benzeyebileceğine dair fikir veriyor.
  • Filmin geliştirilip iptal edileceği bir süredir biliniyordu ancak del Toro’nun katılımı daha yeni doğrulandı.
  • Bir Jabba the Hutt filmi, kötü şöhretli suç baronunun yükselişini ve düşüşünü anlatan dinamik ve merak uyandırıcı olurdu. Del Toro’nun vizyonu ve yeteneği onu Star Wars serisine heyecan verici bir katkı haline getirebilirdi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yönetmen Guillermo del Toro bir projeye dahil olduğunu doğruladı. Yıldız Savaşları film Jabba the Hutt’ın yükselişine ve düşüşüne odaklandı. Her ne kadar bir Jabba filminin geliştirilip iptal edilmesi uzun süredir biliniyor olsa da, Del Toro’nun bu filmle ilgisi ancak yakın zamanda ortaya çıktı. Şimdi ise ileri görüşlü yönetmen, galaksinin en kötü şöhretli suç baronunun başrolde olduğu bir film üzerinde çalıştığını doğruladı ve filmin neye benzeyebileceğine dair ilgi çekici bilgiler sağladı.

Bir haber Hutt Jabba film 2017’de onaylandı ancak iptal edilmesi çok uzun sürmedi. Disney’in Lucasfilm’i satın almasıyla birlikte Yıldız Savaşları IP o zamanlar yalnızca birkaç yaşında olduğundan film fikirlerinin çoğu geliştirme aşamasından hiç ayrılmadı. Ancak bir Hutt Jabba Guillermo del Toro’nun filmi kesinlikle çok dinamik ve ilgi çekici olurdu. Katılımını doğrulayan Del Toro’nun röportajını görebilirsiniz. Çarpıştırıcı Aşağıda kendisinin paylaştığı yer Yıldız Savaşları film bununla ilgili olurdu “Hutt Jabba’nın Yükselişi ve Düşüşü”:

Del Toro’ya göre kendisi ve çalışma arkadaşları filmin büyük bir kısmını planlamış gibi görünüyor: “Harika bir dünya ve harika şeyler tasarladık. Öğrendik. Bu yüzden hayata karşı asla nankör olamazsınız. Hayat sana ne gönderirse göndersin, ondan öğrenecek bir şeyler var.” Del Toro filmin iptaliyle barışmış gibi görünse de senaryoların filmden çekilmeden önce yazılmış ve konsept çizimlerinin yapılmış olması mümkün.

İlgili: Star Wars Filmleri Sırayla Nasıl İzlenir


Bir Jabba The Hutt Filmi Nasıl Olurdu?

Tüm hesaplara göre, “Hutt Jabba’nın Yükselişi ve Düşüşü” kulağa büyüleyici geliyor. Ölümünden önce yaklaşık 600 yaşına kadar yaşamış olan Jedi’ın dönüşüSuç lordunun Dış Halka’daki Hutt klanlarının safları aracılığıyla iktidara yükselişiyle ilgili ele alınacak çok fazla nokta olurdu. Bu amaçla, filmin belki de daimyo’nun güç üssünü Tatooine’de kurmasıyla sona ereceği, orijinal üçlemede görüldüğü gibi yükselişinin zirvesi ve aynı zamanda düşüşünün başlangıcı olacağı sonucu çıkıyor. Yıldız Savaşları filmler.

Eğer biri başarılı olabilseydi Yıldız Savaşları Esasen dev bir sümüklüböcek kuklasının başrol oynadığı film için Guillermo del Toro kesinlikle doğru karardı. Aynı şekilde, Del Toro’nun, tüm Dış Halka’yı yüzyıllar boyunca demir pençesi altında tutan, bodrumunda kendisini rahatsız eden canavarları besleyen acımasız ve ünlü suç patronu Jabba the Hutt’ın gerçek kötülüğünü yakalayacağına hiç şüphe yok. Kurbanlarının kalplerine korku salacak gürleyen bir kahkaha. Böylesine güçlü bir şeyin kökenlerini görmek Yıldız Savaşları karakter son derece heyecan verici olurdu.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow