‘Yıldız Savaşları’ Destekçileri, ‘Çünkü Babalar’ Jedi’ların Zırh Giymeme Nedeni Olduğuna Karar Verdi

Lucasfilm aracılığıyla Order 66, Jedi’ların zırh giymeyeceğini kanıtladı, ancak şimdi hayranlar, onların hiçbir durumda koruyucu giysiler giymediğini görmemiz için çok iyi bir neden önerdiler. Yıldız Savaşları medya. İçinde Yıldız Savaşları subreddit, bir hayran Jedi’ların neden imparatorlukların yaptığı gibi zırh giymediğini sordu. Bu geçerli bir soru, onlara savaş alanında çok ihtiyaç duydukları korumayı sağlayacaktı. Bazı hayranlar […]

‘Yıldız Savaşları’ Destekçileri, ‘Çünkü Babalar’ Jedi’ların Zırh Giymeme Nedeni Olduğuna Karar Verdi

Lucasfilm aracılığıyla

Order 66, Jedi’ların zırh giymeyeceğini kanıtladı, ancak şimdi hayranlar, onların hiçbir durumda koruyucu giysiler giymediğini görmemiz için çok iyi bir neden önerdiler. Yıldız Savaşları medya.

İçinde Yıldız Savaşları subreddit, bir hayran Jedi’ların neden imparatorlukların yaptığı gibi zırh giymediğini sordu. Bu geçerli bir soru, onlara savaş alanında çok ihtiyaç duydukları korumayı sağlayacaktı. Bazı hayranlar zırh giymemeyi seçmeleri için hareketi kısıtlaması ve görüşlerini engellemesi gibi gerçek, evren içi nedenler sunarken, bir kullanıcının daha iyi bir nedeni vardı.

Ünlü oyunculara büyük meblağlar ödeyen birçok film gibi, onlar da mümkün olduğunca yüzlerini göstermek isteyeceklerdir. Aksi takdirde, eylemleri gerçekleştiren herhangi bir dublöre sahip olabilirler, ancak kuşkusuz bu onlara biraz para kazandıracaktır.

Daha önce bazı Jedi’ların zırh giydiğini görmemize rağmen, özellikle de Klon Savaşları, öyle oluyor ki “ateşli” olanlar onu giymiyor, tarzlarını bozuyor. Ama şikayet edemeyiz, bir filmde Ewan McGregor gibi biri olduğunda, insanlar olabildiğince onun güzel yüzünü görmek isteyeceklerdir. Ama bu sadece Jedi’lar için değil, Sith’ler için de geçerli, Kylo Ren yarı yolda kaskını çıkardı. Güç Uyanıyor ve bir daha asla takma.

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Hiçbir kask, oyuncunun rol yapmasına da izin vermez. Bu, Marvel’ın da uğraşması gereken bir sorundur ve uygun olduğunda sürekli olarak kaskları ve kıyafetleri ortadan kaldırarak bu sorunu aştılar. Biraz kaçamak gibi görünse de hayranlar sürekli kask ve maskelerin çıkarılmasından bıktı.

Ancak, en büyük olduğunu düşündüğünüzde teori su tutmaz. Yıldız Savaşları şov şu anda dünyanın en çok aranan babasını bir maskenin arkasına saklıyor.

Pekala, bununla yüzleştiğimizde, Jedi’lar için zırh eksikliğinin aslında pratik amaçlar için olduğuna dair daha az popüler, daha sıkıcı bir teori ile devam etmemiz gerektiğini tahmin ediyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow