Gwen Stacy, ‘Spider-Man: Beyond The Spider-Verse’de Kendi Modellerini Alacak

Sony Pictures ile görüntü Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde en azından yaklaşık sekiz ay kaldı ve şimdiden yazar/yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller’ın hazırladıkları çılgınlıkla ilgili dalga geçiyoruz. Görünüşe göre Gwen Stacy, üçlemede kendi varyantlarından birkaçıyla karşı karşıya gelecek, buna rağmen – kontrol notları – tüm Örümcek insanlar teknik olarak birbirlerinin varyantları, değil mi? Bunca […]

Gwen Stacy, ‘Spider-Man: Beyond The Spider-Verse’de Kendi Modellerini Alacak

Sony Pictures ile görüntü

Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde en azından yaklaşık sekiz ay kaldı ve şimdiden yazar/yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller’ın hazırladıkları çılgınlıkla ilgili dalga geçiyoruz.

Görünüşe göre Gwen Stacy, üçlemede kendi varyantlarından birkaçıyla karşı karşıya gelecek, buna rağmen – kontrol notları – tüm Örümcek insanlar teknik olarak birbirlerinin varyantları, değil mi? Bunca zamandır Spider-Gwen’in türevlerini görmüyor muyduk? “Evet, Örümcek Gwen’den ama ondan değil. Gwen StacyCep koruyucu takan biri muhtemelen bunu okurken yüksek sesle söylüyor. Tamam o zaman.

Buna göre DoğrudanLord ve Miller kısa bir süre önce yakında çıkacak olan üçlü animasyon hakkında bazı bilgiler paylaştılar. Anthony D’Alessandro ile Ekip Görüşmesi dijital ses dosyası. Birden fazla Gwen Stacy görüp görmeyeceğimiz sorulduğunda Örümcek Evreninin Ötesinde, Lord, “Şu anda evet” dedi ve fikrin en azından “sayfada” olduğunu ekledi. Ancak Miller, “Bu şeyler ilerledikçe gelişir” diye uyardı.

Lord, Gwen varyantlarından biri için “çok heyecanlı” olduğunu ekledi. Miller ortağına, “Neden bahsettiğini tam olarak biliyorum. … [I]t bir tür olay örgüsüdür, diyebilirim.

Harika, ancak “sayfada” olan “olay örgüsünün ayrılmaz” bir karakterinin “gelişmekte olan” son ürüne dönüşmeyebileceği hâlâ geliştirme aşamasındalarmış gibi görünmesi dışında. Bu şu soruyu akla getiriyor: Örümcek Evreninin Ötesinde Hala diyalogları kaydetmeleri ve bütün bir film için müstehcen derecede karmaşık animasyonlar tasarlamaları gerektiği göz önüne alındığında, önümüzdeki Mart’ta çıkacak.

Gwen Stacy’yi seslendiren aktör Hailee Steinfeld bile Beyond için henüz herhangi bir replik kaydetmediğini itiraf etti ve bu filmi zamanında bitirmek için gerçekleri alt üst eden maskaralıklara ihtiyaç olduğunu öne sürdü.

Bu konuda gergin olduğumuz için bizi suçlamayın. Örümcek Ayetinin Ötesinde bizi nefesimizden küfrederek otoparka gönderen bir uçurumla bitmedi. Örümcek Tişörtlü bazı küçük çocukların bizi duyduğundan oldukça eminiz ve bundan gurur duymuyoruz, tamam mı? Bu konuyu biraz kapatmaya gerçekten ihtiyacımız var.

Yazar hakkında

Matt Wayt

Matt Wayt

Matt, Hollywood’da yaşıyor ve sanat ve onu öldürmeye çalışan iş dünyası hakkında yazmaktan hoşlanıyor. Tsukamoto ve Roger Rabbit’i seviyor ve CG çekimlerinde hızlı yakınlaştırmanın yapmacık olduğunu düşünüyor.

Teknory