Halo 2. Sezon Fragmanı Reach’in Düşüşünü Vaat Ediyor

Paramount+ canlı aksiyon Halo serisinin ilk sezonunu 2022’de yayınlamıştı. ilk prömiyer umut vericiydigösteri şuydu sonuçta bir hayal kırıklığıHem Şef’in canlı aksiyon televizyon alanına ilk adımı hem de bir Halo hikayesi olarak. Abonelik yayın hizmeti şimdi 2. Sezonun resmi fragmanını yayınladı. Halo: Seri ve Reach’in düşüşünü, bol miktarda Covenant ve Energy Sword’u ve bir nedenden dolayı […]

Halo 2. Sezon Fragmanı Reach’in Düşüşünü Vaat Ediyor

Paramount+ canlı aksiyon Halo serisinin ilk sezonunu 2022’de yayınlamıştı. ilk prömiyer umut vericiydigösteri şuydu sonuçta bir hayal kırıklığıHem Şef’in canlı aksiyon televizyon alanına ilk adımı hem de bir Halo hikayesi olarak. Abonelik yayın hizmeti şimdi 2. Sezonun resmi fragmanını yayınladı. Halo: Seri ve Reach’in düşüşünü, bol miktarda Covenant ve Energy Sword’u ve bir nedenden dolayı kaskı olmadan daha fazla Master Chief’i vaat ediyor.

Bu diziye dönmeye pek ikna olmadım – ilk sezonu bile bitirmedim – ama bu fragmanın ilgimi çekmediğini söylersem yalan söylemiş olurum. Belki de Halo’nun temel öğelerine ve Reach’in hikayesine bayılıyorum ya da belki berbat bir hafızam var; belki de her ikisinin birleşimidir.

2. Sezon fragmanına göz atın Halo: Seri aşağıda kendiniz için:

Paramount+ yenilendi Halo: Seri dizinin ilk sezonunun başlarında ikinci bir sezon için, yayıncının şimdilik bu özelliğe kararlı olduğu açık. İkinci sezonun ilkinden daha iyi geçmesini umuyoruz.

Daha fazla bilgi için şunu okuyun: Halo: Seridizi sorumlusunun gösteride Master Chief’in yüzünü gösterme ve ardından okuma kararı oyun Bilgilendiricisi Halo Sonsuz incelemesi. Bundan sonra, Halo Infinite geliştiricisi 343 Industries’in geçen yıl stüdyoda yaşanan işten çıkarmalardan sonra bile Halo oyunlarını “şimdi ve gelecekte” nasıl geliştireceğine dair bu hikayeye bir göz atın.


Halo: The Series’in 2. Sezonunu izleyecek misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow