Hangi ölü akıllı telefon markasını diriltmek isterdin?

Modern akıllı telefon dünyası, on yıl önceki akıllı telefon ortamından çok farklı bir yer ve telefonların kendileri de pek çok değişiklik geçiriyor. Pek çok üretici gelip gittiği için markalar söz konusu olduğunda da pek çok değişiklik gördük. Yine de, bu ayrılan üreticilerin bazıları diğerlerinden daha fazla seviliyor. Peki bunu göz önünde bulundurarak, hangi ölü akıllı […]

Hangi ölü akıllı telefon markasını diriltmek isterdin?

Modern akıllı telefon dünyası, on yıl önceki akıllı telefon ortamından çok farklı bir yer ve telefonların kendileri de pek çok değişiklik geçiriyor. Pek çok üretici gelip gittiği için markalar söz konusu olduğunda da pek çok değişiklik gördük.

Yine de, bu ayrılan üreticilerin bazıları diğerlerinden daha fazla seviliyor. Peki bunu göz önünde bulundurarak, hangi ölü akıllı telefon markasını diriltmek isterdiniz? Aşağıdaki anket aracılığıyla bize bildirin.

Hangi ölü akıllı telefon markasını diriltmek isterdin?

4610 oy

HTC’yi ölü bir akıllı telefon markası olarak saymıyoruz, çünkü şirket teknik olarak hala ortalıkta ve bir miktar kapasitede telefon üretiyor. HMD Global hala Nokia markalı telefonlar çıkardığı ve tonlarca eski Nokia çalışanını istihdam ettiği için Nokia’yı da saymıyoruz.

Ben? Red Hydrogen One’ın devamı için can atıyorum. Tamam, gerçekten değil. Ancak anket aracılığıyla seçiminizi yapabilir ve aklınızda daha fazlası varsa yorum bırakabilirsiniz.

Teknory