Harika teknoloji fırsatı: 3’ü 1 arada kablosuz şarj cihazı 40 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 23 Temmuz itibarıyla, bu Çok Cihazlı Kablosuz Şarj Cihazını yalnızca 39,99 ABD Doları’na (kayıtlı 119,99 ABD Doları) alın – bu %66 indirimdir. Kabul etmesi zor, ancak hız ve verimlilik açısından pek çok kablosuz şarj cihazı henüz orada değil. Süper hızlı şarj istiyorsanız, cihazınız için standart kabloyu ve şarj bloğunu kullanmanız yine de daha iyi. […]

Harika teknoloji fırsatı: 3’ü 1 arada kablosuz şarj cihazı 40 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 23 Temmuz itibarıyla, bu Çok Cihazlı Kablosuz Şarj Cihazını yalnızca 39,99 ABD Doları’na (kayıtlı 119,99 ABD Doları) alın – bu %66 indirimdir.


Kabul etmesi zor, ancak hız ve verimlilik açısından pek çok kablosuz şarj cihazı henüz orada değil. Süper hızlı şarj istiyorsanız, cihazınız için standart kabloyu ve şarj bloğunu kullanmanız yine de daha iyi. Ayrıca, dışarıdayken rahatlık istiyorsanız, kablosuz bir şarj cihazı, geleneksel bir şarj kurulumunun getirdiği yükü ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Bu durumda, taşınabilir bir güç merkezi yine de büyük bir yatırımdır.

Muhtemelen, bir sonraki kişi gibi birden fazla cihaz arasında hokkabazlık yapıyorsunuz, bu nedenle kablosuz şarj cihazınızın çeşitli cihazları barındırabilmesini sağlamak da önemlidir. Bu kablosuz şarj cihazı aynı anda üç cihazı şarj edebilir ve sınırlı bir süre için yalnızca 39,99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz – ek kupon gerekmez.

Apple ekosistemi göz önünde bulundurularak geliştirilen bu şarj cihazı, iPhone’unuza manyetik olarak yapışır ve hareket halindeyken şarj etme sorunlarınıza bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Qi kablosuz şarj teknolojisi sayesinde, Apple Watch’unuzu ve/veya AirPod kılıfınızı şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir, böylece başka bir telefon veya iPad gibi bir ek cihazı daha bağlayabilir ve şarj edebilirsiniz. Elbette bunun için karşılık gelen bir USB-C kablosuna ihtiyacınız olacak, ancak başka bir cihaza yakıt ikmali yapmanız gerekmiyorsa, kablosuz şarjla devam edebilirsiniz.

Üreticiye göre, bu şarj cihazında ayrıca cihazlarınızı aşırı şarja, aşırı deşarja, aşırı akımlara, kısa devrelere ve aşırı ısınmaya karşı korumak için tasarlanmış yerleşik bir akıllı çip bulunur. Ve bir Apple aygıtınız olmasa bile, Qi uyumlu olduğu sürece hemen hemen her aygıtla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda taşınabilir ve taşıması kolay olmalı, cebinize, çantanıza veya cüzdanınıza koymanıza ve hızlı bir şarja ihtiyaç duyduğunuzda çırpmanıza olanak tanır.

Normalde 119,99 ABD doları olan bu çok cihazlı kablosuz şarj cihazını yalnızca 39,99 ABD dolarına puanlayabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory