Kara Cuma projektör anlaşması: Epson 1080, Dell’de 50 ABD Doları indirimlidir, buna 75 ABD Doları Dell hediye kartı dahildir

50 $ TASARRUF EDİN: Epson Ev Sineması 1080 3LCD 1080p Projektör(yeni bir sekmede açılır) 50 $ indirim sayesinde 26 Kasım’da Dell’de 699,99 $’a düştü. Ayrıca, satın alma işleminizle birlikte 75 ABD Doları tutarında bir Dell hediye kartı alırsınız. Arabalı sinema endüstrisi yıllardır istikrarlı bir şekilde düşüş yaşarken, bu açık hava filmi büyüsünü yeniden canlandırmanın bir […]

Kara Cuma projektör anlaşması: Epson 1080, Dell’de 50 ABD Doları indirimlidir, buna 75 ABD Doları Dell hediye kartı dahildir

50 $ TASARRUF EDİN: Epson Ev Sineması 1080 3LCD 1080p Projektör(yeni bir sekmede açılır) 50 $ indirim sayesinde 26 Kasım’da Dell’de 699,99 $’a düştü. Ayrıca, satın alma işleminizle birlikte 75 ABD Doları tutarında bir Dell hediye kartı alırsınız.


Arabalı sinema endüstrisi yıllardır istikrarlı bir şekilde düşüş yaşarken, bu açık hava filmi büyüsünü yeniden canlandırmanın bir yolu var. Eski güzel günleri geri getirmek için arka bahçenizi yenilemek istiyorsanız, deneyimi tamamlamak için iyi bir projektöre ihtiyacınız var.

Epson Ev Sineması 1080 3LCD 1080p Projektör(yeni bir sekmede açılır) Dell’deki MSRP’sinden 50 $ daha düşük olan 699,99 $’a düştü. Walmart, Epson’un web sitesinde 1020 $’dan iki katından fazla fiyata satarken(yeni bir sekmede açılır) Dell tarafından belirlenen fiyatla eşleşiyor. Bununla birlikte, Dell ayrıca bu fırsatla (web sitesi tabanlı belirli uyarılarla) ücretsiz olarak 75 $ ‘lık Promosyon eGift kartı sunuyor, böylece bunu gruptaki süveter seçeneği haline getiriyor.

Epson, projektör markaları arasında yüksek puan aldı ve 2100 modeli, Mashable’ın en iyi dış mekan projektörleri listesinde “En İyi Genel Seçim” oldu. 1080 versiyonu o kadar güçlü olmasa da parası için büyük bir değer. Bu projektör, Epson’un ev sineması projektör serisinde en yüksek olan 3400 Lümen renkli ve beyaz parlaklık ile donatılmıştır. 300 inçe kadar bir ekran boyutunu yansıtabilir, bu da onu tüm bir sınıf öğrencisi veya bir ofis sunumu için sürükleyici bir deneyim haline getirir.

Ayrıca bu projektör, 30 dereceye kadar hem dikey hem de yatay trapezoid ayarları sağlar; bu, herhangi bir optik hata veya illüzyonu önlemek için projektörün merceğini döküm yüzeyinin açısına göre ayarlamak için harikadır. Görüntülenen görüntülerin Full HD görüntü çözünürlüğü (1920×1080), 2W dahili hoparlör ve spektrumda bir milyardan fazla renk desteği ile bu projektör eksiksiz bir paket gibi hissettiriyor.

1080 modelinin, aynı zamanda en iyi Kara Cuma anlaşmalarımızın bir parçası olan 880 modeline göre bazı avantajları vardır. Daha güçlü renk ve beyaz parlaklığının yanı sıra ek bir HDMI bağlantı noktasına sahiptir. Ancak en büyük hilelerinden biri, Miracast projeksiyon özelliğidir. Bu teknoloji, telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda görüntülenen içeriği, herhangi bir ek kablo veya aktif bir WiFi bağlantısı gerektirmeden Epson 1080 projektörünüze yansıtmanıza olanak tanır.

Teknory