Netflix, merakla beklenen yeni filmle ilgili hayal kırıklığı yaratan bir güncelleme paylaşıyor

Netflix’in son kararı, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı çünkü akış, merakla beklenen yeni bir filmle devam etmeyeceğini duyurdu! sürpriz bir hareketle, Evrenin Ustaları Mattel yeni bir hak sahibi ararken, film yeniden başlatma, geleceği belirsiz olan akış devi Netflix tarafından durduruldu. 2020’de, çıkış tarihi Evrenin Ustaları yerine Sony’nin programından çıkarıldı keşfedilmemiş. Bu, Noah Centineo’nun Prens Adam/He-Man rolünü […]

Netflix, merakla beklenen yeni filmle ilgili hayal kırıklığı yaratan bir güncelleme paylaşıyor

Netflix’in son kararı, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı çünkü akış, merakla beklenen yeni bir filmle devam etmeyeceğini duyurdu!

sürpriz bir hareketle, Evrenin Ustaları Mattel yeni bir hak sahibi ararken, film yeniden başlatma, geleceği belirsiz olan akış devi Netflix tarafından durduruldu.

2020’de, çıkış tarihi Evrenin Ustaları yerine Sony’nin programından çıkarıldı keşfedilmemiş. Bu, Noah Centineo’nun Prens Adam/He-Man rolünü üstlendiği ve filmin yönetmenleri olarak hem Aaron hem de Adam Nee’nin eklendiği bir zamandı.

Bu, geliştirme aşamasında olan ve sonunda piyasaya sürülen iki animasyonlu MOTU serisinin duyurularını takip ediyordu; Evrenin Efendileri: Vahiy ve daha genç izleyicileri hedefleyen bir CGI canlandırması Evrenin Ustaları. Her ikisi de 2021’de Netflix’e düştü. Aynı yıl, bir canlı aksiyon televizyon dizisi She-Ra The Woodsman’dan Nicole Kassell tarafından yönetilecek olan DreamWorks Animation’da Eylül ayında geliştirilmekte olduğu ortaya çıktı.

Animasyon, oyuncaklar, çizgi romanlar ve diğer ortamlarda MOTU serisinin marka bilinirliğini sürdürmek için birçok girişimde bulunuldu, ancak ne yazık ki aynı şey büyük ekran için söylenemez.

Netflix, Masters of the Universe filmini neden iptal etti?

film/news/masters-of-the-universe-movie-dead-netflix-1235673281/#amp_tf=From%20%251%24s&aoh=16897500822589&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&share=https%3A%2F%2Fvariety.com%2F2023%2Ffilm%2Fnews%2Fmasters-of-the-universe-movi” target=”_blank” rel=”noopener”>yakın içerdekiler Çeşitlilik IP’nin geliştirilmesi için 30 milyon dolardan fazla harcandığını belirtti. Netflix sözcüsü yorum yapmazken, Mattel temsilcisi IP’nin durumunu doğruladı Evrenin Ustaları artık Netflix’te değil.

Akış devinin hisselerindeki düşüşün ortasında,film/news/netflix-message-hollywood-money-stock-ted-sarandos-1235299996/”> içerik harcama kapasitelerinin ısrarıNee Bros. ve yapımcının bütçeyi düşük tutma girişimleri ve Netflix’in 150 milyon doları aşan meblağları ayırmayı reddetmesi. Görünüşe göre, bütçe sorunları devam ettiği için hiçbir zaman resmi bir yeşil ışık yakılmadı.

Ve N-Screen platformu romantik komedi film yapımcı ikilisinden etkilenebilirken Kayıp Şehir Sandra Bullock’un oynadığı filmde bir uzlaşmaya varamazlar.

Masters of the Universe’ün şimdi yeniden başlatılmasına ne olacak?

Halihazırda, WGA ve SAG-AFTRA grevlerinin Hollywood’u ezip geçmesiyle, Nee Bros. ve onun He-Man’i oynamak için son rakibi potansiyel olarak başka projelere geçiyor, Mattel’den yapımcılar Robbie Brenner ve Todd Black satın almak için başka bir stüdyoya yöneliyor. haklar.

Evrenin Ustaları Kyle Allen’ı He-Man olarak oynayacak. Nee Bros., Dave Callaham ile birlikte yazdıkları bir senaryodan yönetiyor. Todd Black, Jason Blumenthal, Robbie Brenner ve Steve Tisch, Mattel Films ile birlikte Escape Artists için yapımcılık yapıyor. Bill Bannerman ve DeVon Franklin, yönetici yapımcılar olarak gösteriliyor.

ne düşünüyorsun Evrenin Ustaları Netflix’ten kaldırılıyor mu? Sizce hakları hangi stüdyo almalı? Bir Masters of the Universe filminin modern bir canlı aksiyon yeniden tasavvurunu bile istiyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!

Teknory