Harry Potter Karakterleri Tuhaf Sanatta Müzik Festivalinin Heyecan Yaratanlarına Dönüşüyor

Özet Yapay zeka tarafından oluşturulan sanat eserleri hayal edin Harry Potter’ın Bir müzik festivalindeki karakterler. Öne çıkan karakterler arasında Harry, Ron, Hermione, Voldemort, Hagrid, Dumbledore ve Snape yer alıyor. Sanat eseri, festival kıyafetleri giyen karakterleri sergileyerek onlara yeni ve modern bir görünüm kazandırıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Harry Potter’ın karakterlere, onları […]

Harry Potter Karakterleri Tuhaf Sanatta Müzik Festivalinin Heyecan Yaratanlarına Dönüşüyor

Özet

  • Yapay zeka tarafından oluşturulan sanat eserleri hayal edin Harry Potter’ın Bir müzik festivalindeki karakterler.
  • Öne çıkan karakterler arasında Harry, Ron, Hermione, Voldemort, Hagrid, Dumbledore ve Snape yer alıyor.
  • Sanat eseri, festival kıyafetleri giyen karakterleri sergileyerek onlara yeni ve modern bir görünüm kazandırıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Harry Potter’ın karakterlere, onları modern bir müzik festivaline aktaran sanatta yeni bir hayat verildi. Harry Potter’ın Aynı isimli çocuk kitabı serisine dayanan film serisi, şu anda üç kitabı da içeren kapsamlı Wizarding World serisinin bir parçası. Fantastik Canavarlar film, 2001 ile 2011 yılları arasında sekiz film için yayınlandı. Çocuk büyücü Harry Potter’ı (Daniel Radcliffe), arkadaşları Ron Weasley (Rupert Grint) ve Hermione Granger (Emma Watson) ile çeşitli maceralara atılırken ve kötü niyetli Lord’u yenmek için savaşırken takip ettiler. Voldemort (Ralph Fiennes).

Instagram’da dijital yaratıcı @manmeetsmachine çeşitli karakterlerin ne olduğunu hayal eden yapay zeka tarafından oluşturulan sanat eserlerinden oluşan bir koleksiyon paylaştı. Harry Potter’ın Bir müzik festivalinde sallansalardı franchise giyerdi. Aşağıdaki gönderiye göz atın:

Galeriye “” yazısı eşlik ediyorSen bir Hipebeast’sin, Harry!” Festivale gidenler arasında Harry’nin kendisi, Ron, Hermione, Lord Voldemort ve Hogwarts çalışanları Hagrid, Dumbledore ve Snape de yer alıyor. Esrarengiz görüntüler arasında ev cini Dobby ve Harry’nin baykuşu Hedwig de yer alıyor.


Harry Potter Karakterlerini Yeniden Biçimlendirmek Zor Olabilir

Azkaban Tutsağı'nda Şahgaga üzerinde uçan Harry Potter rolünde Daniel Radcliffe

Sonuncusunun galasından on yıldan fazla bir süre sonra oluşturulan bu görüntüler Harry Potter’ın filmler önemli bir noktayı kanıtlıyor. Üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen orijinal film serisinde ikonik rolleri üstlenen aktörler artık az çok kitaptaki karakterlerin görsel tasvirleriyle eş anlamlı hale geldi. Bu, kitapların yaklaşan televizyon uyarlamasının bu önemli rolleri yeniden şekillendirmesini zorlaştırabilir.

Nisan 2023’te resmen duyuruldu. Harry Potter’ın Max yayın hizmeti için televizyon programı geliştiriliyordu.

Orijinal oyunculardan birçoğunun (varsa) seriye geri dönmesi pek olası değil. Çekirdek üçlü, çocukluk rollerini geride bırakmış durumda; Harry, Ron ve Hermione, ilk kitap yazıldığında 11 yaşındaydı. Harry Potter ve Felsefe Taşı. Ayrıca diğer üyeler de Harry Potter’ın Michael Gambon (Albus Dumbledore), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid) ve Richard Griffiths (Vernon Dursley) dahil olmak üzere, filmin vizyona girmesinden bu yana oyuncular vefat etti.

Harry Potter’ın neredeyse tamamı eşit derecede ikonik bir ekran performansıyla eşleştirilen güçlü karakter kadrosuna sahip bir seridir. Bununla birlikte, orijinal oyuncu Richard Harris’in ölümünden sonra üçüncü filmden itibaren Gambon’un Dumbledore rolüne adım atması da dahil olmak üzere, seri boyunca periyodik olarak yeniden biçimlendirmeler meydana geldi. Bu emsal, bu köklü görsel bağlantılara rağmen muhtemelen izleyicileri hikayenin yeni bir versiyonuna yönlendirebilir.

Kaynak: @manmeetsmachine/Instagram

Harry Potter Franchise Posteri
Harry Potter’ın

Harry Potter, Hogwarts Büyücülük Okulu’na kaydolan yetim bir çocuğun burada kendisi, ailesi ve büyülü dünyaya musallat olan korkunç kötülük hakkındaki gerçeği öğrenmesini konu alan bir multimedya serisidir. Romanlardan uyarlanan Harry Potter, Harry Potter ve arkadaşları Hermoine Granger ve Ron Weasley’nin büyümenin, okul hayatının ve sihrin zorlu dünyasında gezindikleri yolculuğunu konu alan sekiz bölümlük bir film destanıdır. Birinci sınıftan başlayıp yedinci sınıfa doğru ilerleyen filmler, öğrencilerin Hogwarts’ta geçirdikleri zamanı anlatırken, hiçbir şeyden haberi olmayan Harry’nin etrafında dönen uğursuz bir komployu gün yüzüne çıkarıyor. Kara büyücü Voldemort’un geri dönüşüyle ​​birlikte, Hogwarts’taki öğrenciler ve profesörler, çevrelerindeki dünya sonsuza dek değişebilirken hayatlarına devam etmek için savaşacaklar. Harry Potter, çeşitli video oyunları, Fantastik Canavarlar adlı yan film serisi ve hatta Universal Studios’taki turistik mekanlarla film ve roman dünyasının ötesine geçti.

Döküm
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Alan Rickman, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Maggie Smith, Michael Gambon, Richard Harris, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Alfred Enoch, Harry Melling, Gary Oldman, Robert Pattinson, Warwick Davis, Oliver Phelps, James Phelps, David Bradley, David Thewlis, Katie Leung, Jason Isaacs, Imelda Staunton, David Tennant, Jamie Campbell Bower, Timothy Spall, Robbie Coltrane, Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller , Dan Fogler, Alison Sudol, Johnny Depp, Mads Mikkelsen

Teknory