Yaklaşan Bir Vampir Filmi, Lanetli Bir Bilim Kurgu Devam Filmiyle Karşılaştırmalar Kazanıyor

Phoenix Pictures’ın Fotoğrafı Çok vakit geçmeden Renfield indi, Dracula hayranları yakında Karanlığın Efendisi’nin oynadığı başka bir gelecek vaat eden filmle karşı karşıya kalacaklar. Bram Stoker’ın bir bölümünden uyarlanmıştır. Drakula, Demeter’in Son Yolculuğu Drakula’nın uğursuz varlığı nedeniyle geminin mürettebatının başına gelen kıyamet nedeniyle, itibarlı ticaret gemisi Demeter’in Karpatya’dan Londra’ya yaptığı korkunç yolculuğun etrafında dönecek. Filmin 13 […]

Yaklaşan Bir Vampir Filmi, Lanetli Bir Bilim Kurgu Devam Filmiyle Karşılaştırmalar Kazanıyor

Phoenix Pictures’ın Fotoğrafı

Çok vakit geçmeden Renfield indi, Dracula hayranları yakında Karanlığın Efendisi’nin oynadığı başka bir gelecek vaat eden filmle karşı karşıya kalacaklar. Bram Stoker’ın bir bölümünden uyarlanmıştır. Drakula, Demeter’in Son Yolculuğu Drakula’nın uğursuz varlığı nedeniyle geminin mürettebatının başına gelen kıyamet nedeniyle, itibarlı ticaret gemisi Demeter’in Karpatya’dan Londra’ya yaptığı korkunç yolculuğun etrafında dönecek.

Filmin 13 Nisan’da yayınlanan fragmanı şimdiden diğer korku serileriyle karşılaştırmalar yapıyor ve bunlardan biri en hafif tabirle olası değil. Reddit kullanıcısı inek çocuklu olay örgüsünün geri çekilmesini izledikleri hissinden kurtulamadılar. Uzaylı 3Her şeyden.

Yaklaşan filmin ne kadar yoğun bir şekilde etkilenebileceğinden bahsetmişken Uzaylı 3 Fragmandaki bu sahnelere dayanarak şunları yazdı: “Köpek ilk kurban: kontrol edin Köpeğin sahibi olan kişinin yüzünde kan damlıyor: kontrol edin Bir dişi dışında tüm erkeklerin olduğu bir gemide İzole: kontrol edin Tuzağa bile çalışıyorlar gibi görünüyor BT. Belki sadece fragmandır ama bence bu film büyük ölçüde Alien 3’ten etkilenmiştir.”

Tabii ki, açıklama geleneksel anlaşmalar ve anlaşmazlıklarla karşılandı. ile aynı fikirde olan bir yanıt Uzaylı 3 okurken, “Filmin Bram Stoker’ın romanındaki bölümlerden birinin uyarlaması olduğunu belirtmekte fayda var. Drakula Drakula’nın İngiltere’ye nasıl gelip geminin mürettebatını nasıl öldürdüğünü anlatan hikaye, ancak bunun gibi hikayelerin etkisi Uzaylı 3 kesinlikle karavanda.

Çıkış günü geldiğinde karşılaştırmaların nasıl biriktiği görülecek ve o zamana kadar spekülasyon yapmak için hala bolca zaman var.

Demeter’in Son Yolculuğu 11 Ağustos 2023’te vizyona giriyor.

Teknory