Bendy And The Ink Machine Filmi Duyuruldu

Bendy and the Ink Machine, bir sonraki yıl PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye tam sürüm olarak çıkmadan önce 2017’de bir dizi bölüm olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri, benzersiz klasik çizgi film sanatı stili ve eğlenceli bulmacaları sayesinde hayranların en sevdiği korku oyunu haline geldi. Artık oyuncular resmi olarak Bendy ve Ink Machine’in […]

Bendy And The Ink Machine Filmi Duyuruldu

Bendy and the Ink Machine, bir sonraki yıl PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye tam sürüm olarak çıkmadan önce 2017’de bir dizi bölüm olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri, benzersiz klasik çizgi film sanatı stili ve eğlenceli bulmacaları sayesinde hayranların en sevdiği korku oyunu haline geldi. Artık oyuncular resmi olarak Bendy ve Ink Machine’in uğrak yerlerini bir gün beyazperdede görebilecekler.

Resmi Bendy Twitter hesabı 25 Aralık’ta Bendy’nin elinin bir projektörü işaret ettiği bir resim yayınladı ve projektörde şunu okuyabilirsiniz: “Bendy büyük ekrana geliyor.” Aşağıda kendiniz kontrol edin:

Resimde ayrıca oyunun geliştiricisi olan Joey Drew Studios logosunu ve Radar Pictures film yapım şirketinin logosunu da görüyoruz. Radar Pictures, Dwayne “The Rock” Johnson’ın başrolde olduğu, yeniden başlatılan Jumanji serisinin ve buna benzer diğer filmlerin arkasında yer alıyor. Son Samuray, İneklerin İntikamıve ilk iki Bill & Ted filmi.

Bunun dışında bu görüntüden çıkarılacak pek bir şey yok; Filmin çıkış tarihi veya aralığı yok ve neyle ilgili olacağına dair bir ipucu yok (her ne kadar muhtemelen Bendy ve Ink Machine olaylarını takip edecek olsa da). Bununla birlikte, Bendy’nin yaratıcısı, daha çok TheMeatly olarak bilinen Paul Crawford, dün bir tweet attı: “Bendy filmini mümkün olduğunca kaliteli, korkutucu, heyecan verici ve Bendy dünyası için onur verici hale getirmeye son derece kararlıyız” ve şunu ekledi: “Bunun yapılması gerekiyor doğru ve dikkatli bir şekilde.”

Bendy dünyasının başka yerlerinde Joey Drew Studios, Kasım 2022’de Bendy and the Ink Machine’in devamı olan Bendy and the Dark Revival’ı piyasaya sürdü.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Korku havasında olduğunuzda 13 ürkütücü bağımsız oyunun (Bendy ve Ink Machine dahil) listesi. Oyunlardaki klasik çizgi film görsel stilini gerçekten seviyorsanız, yakında çıkacak olan Mouse adlı oyuna bir göz atın.


Bendy ve Mürekkep Makinesi’ni oynadın mı? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory