Henry Cavill’in Amy Adams ile Mutlak Kimya Eksikliği Savunulamaz

Warner Bros aracılığıyla Bu, Zack Snyder’ın sadece DCU üzerindeki etkisinin değil, tüm süper kahraman söylemi üzerindeki etkisinin bir kanıtıdır. Güçlü adam çıkışından bu yana yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen en çok konuşulan çizgi roman uyarlamalarından biri olmaya devam ediyor ve öyle olmasaydı da böyle olacaktı. Flaş franchise’ın açılış bölümünü halkın bilincinde ön plana çıkarmak. Tabii […]

Henry Cavill’in Amy Adams ile Mutlak Kimya Eksikliği Savunulamaz

Warner Bros aracılığıyla

Bu, Zack Snyder’ın sadece DCU üzerindeki etkisinin değil, tüm süper kahraman söylemi üzerindeki etkisinin bir kanıtıdır. Güçlü adam çıkışından bu yana yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen en çok konuşulan çizgi roman uyarlamalarından biri olmaya devam ediyor ve öyle olmasaydı da böyle olacaktı. Flaş franchise’ın açılış bölümünü halkın bilincinde ön plana çıkarmak.

Tabii ki, hepsi tamamen olumlu bir nitelikte olmadı, öfkenin çoğu, Henry Cavill’in dünyaya tam zamanlı olarak Süpermen olarak geri döndüğünü ve bu kadarını şart koşan bir sözleşmesi olmaksızın dünyaya açıklama kararı etrafında dönüyor. James Gunn’ın gelip onu sokağa atması ve onun yerine Big Blue Boy Scout’u yeniden başlattığını duyurması için.

Güçlü adam
Warner Bros aracılığıyla

Son raporlara göre, kimya okumaları başlamak üzere. Süpermen: Miras‘in yeni Clark Kent ve Lois Lane, ancak SnyderVerse destekçileri, ikilinin sonunda kim olursa olsun, Cavill ve Amy Adams arasında yaratılan kıvılcımları asla tekrarlayamayacaklarına karar vermeyi çoktan üstlendiler. Sıfır olduğu düşünülürse bu garip görünüyor.

Kulağa çok sert gelmiyor ama kendi rollerine ne kadar uygun olurlarsa olsunlar ikisi arasında kesinlikle hiçbir kimya yoktu. Adams’ın gözüpek muhabirine yapılan övgüler, onun ve Cavill’in ekranı paylaşmaktan vazgeçtiğine dair bir anlaşmanın taşmasına yol açtığında, bu da pek kışkırtıcı bir fikir değil.

Artı tarafta, Gunn, eski Lois ve Clark arasındaki soğuk etkileşimlerin üstesinden gelmek çok zor olmasa bile, birbirleriyle gerçek bir kimyaya sahip olan ve yaratan oyuncuları nasıl seçeceğini biliyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory