“Five Nights at Freddy’s” Karakterinin Ortaya Çıkışı Kaosa Neden Oldu

YouTube üzerinden ekran görüntüsü Toplanın sizi görkemli cadılar ve büyücüler! Tüm sinema dünyası, Greta Gerwig’in karakterleri arasındaki savaş hatlarını çizerken Barbie ve Christopher Nolan’ın oppenheimer – her ikisi de birkaç kısa hafta içinde piyasaya sürülecek – ürkütücü topluluk, ürkütücü her şeye gözlerini ve kulaklarını dört açıyor. Her zaman olduğu gibi, bugünün haftalık sayısında keşfedilmeyi bekleyen […]

“Five Nights at Freddy’s” Karakterinin Ortaya Çıkışı Kaosa Neden Oldu

YouTube üzerinden ekran görüntüsü

Toplanın sizi görkemli cadılar ve büyücüler! Tüm sinema dünyası, Greta Gerwig’in karakterleri arasındaki savaş hatlarını çizerken Barbie ve Christopher Nolan’ın oppenheimer – her ikisi de birkaç kısa hafta içinde piyasaya sürülecek – ürkütücü topluluk, ürkütücü her şeye gözlerini ve kulaklarını dört açıyor. Her zaman olduğu gibi, bugünün haftalık sayısında keşfedilmeyi bekleyen çeşitli tür güzelliklerimiz var. korku Burada, Bunu Kapsadık’ta toparlanıyor. Uzun zamandır beklenen bir Freddy de beş gece sekiz ayaklı bir korku klasiğinin resmi fragmanında yeniden yapılanan bir karakterin görülmesi, merak edilecek çok şey var.

Yani, kendinizi tüm bölümleri yeniden oynarken bulmadan önce FNAF gece geç saatlerde video oyunları, korku alemindeki en son güncellemeleri incelerken bizi takip edin.

Yaklaşan araknofobi remake şok edici bir şekilde ılık bir tepki alıyor

araknofobi
Hollywood Resimleri ile Görüntü

Günümüzün film yapımcılarının korku klasiklerini alıp yeni bir güncellemeyle anlatıyı yeniden yazma yönündeki her zaman popüler olan eğilimine rağmen, ürkütücü topluluk görünüşe göre yaklaşan yeni filme karşı. araknofobi remake – zaten yeşil ışık yaktı. Reddit’teki yakın tarihli bir ileti dizisinde, korku fanatikleri, filmin büyük olasılıkla CGI’ya çok fazla güveneceğini ve orijinalin cazibesini ve cazibesini yeniden yaratmak için çok çabalayacağını savundu. Ne yazık ki, buna katılmamak zor.

Sonunda bir sevgili FNAF karakter fragmanda görüldü

ScottGames aracılığıyla görüntü

Blumhouse üretimden sonra resmi olarak tanıttı. Freddy de beş gece Bu haftanın başlarında canlı aksiyon fragmanı, korku fanatikleri, özellikle hayranların en sevdiği karakter Springtrap’in fragmanda görülmesinin ardından, yaklaşan proje hakkında söylenip duruyor. Efsaneye göre, Springtrap bir oyuncu için Game Over’a (öldürmeye) neden olabilecek yegane karakterlerden biridir, diğer perili animatronikler ise bir oyuncuyu basitçe sersemletebilir ve korkutabilir. Sonuç olarak, Springtrap tüm hafta boyunca tartışmalarda kaldı ve onun büyük çıkışını bu Ekim’de görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizi yeniden korkutmak için gizli bir korku prequel geliyor

Paramount Pictures aracılığıyla görüntü

Şüphesiz bir korku klasiği Rosemary’nin Bebeği tüm zamanların en etkili ve etkili tür başyapıtlarından biri olarak tarihe geçti. Ve çoğumuz farkına bile varmadan, Daire 7A, yaklaşan bir prequel filmi, geçen hafta birkaç test gösterimi aldı – birçok eleştirmen filmin “çok yoğun” olduğu konusunda ısrar ediyor. Kim bilir? Muhtemelen bir ön filme ihtiyaç duyulmamış olsa da bu, uzun vadede karlı ve heyecan verici bir girişim olmayacağı anlamına gelmez.

Cesur genç savaşçılar, yepyeni bir korku özeti için gelecek Cuma buraya gelin.

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory