Henüz Eylül ayındayız ama Galaxy S24’e ilk bakışımızı şimdiden yaptık.

TL;DR Görünen Samsung Galaxy S24 görselleri çevrimiçi olarak yayınlandı. Resimler ve 360 ​​derecelik video, cilalı, düz kenarlı bir telefonu gösteriyor. Galaxy S24 serisinin 2024’ün başlarında piyasaya sürülmesini bekliyoruz ve halihazırda çevrimiçi olarak birkaç sızıntı ortaya çıktı. Şimdi güvenilir bir kaynak, Galaxy S24 görsellerini ve 360 ​​derecelik videosunu yayınlayarak bir adım daha ileri gidiyor. Steve ‘OnLeaks’ […]

Henüz Eylül ayındayız ama Galaxy S24’e ilk bakışımızı şimdiden yaptık.

TL;DR

  • Görünen Samsung Galaxy S24 görselleri çevrimiçi olarak yayınlandı.
  • Resimler ve 360 ​​derecelik video, cilalı, düz kenarlı bir telefonu gösteriyor.

Galaxy S24 serisinin 2024’ün başlarında piyasaya sürülmesini bekliyoruz ve halihazırda çevrimiçi olarak birkaç sızıntı ortaya çıktı. Şimdi güvenilir bir kaynak, Galaxy S24 görsellerini ve 360 ​​derecelik videosunu yayınlayarak bir adım daha ileri gidiyor.

Steve ‘OnLeaks’ Hemmerstoffer ve SmartPrix Galaxy S24’ün temel görselleri ve bir video, bize en ucuz S24 modelinden neler bekleyebileceğimiz konusunda iyi bir fikir veriyor.

Samsung Galaxy S24 SmartPrix OnLeaks 2

Görüntüler, tamamen düz ve parlak kenarları dışında Galaxy S23’e benzeyen bir Samsung telefonunu gösteriyor. Bu, mevcut telefonun hafif yuvarlatılmış kenarlarından bir sapmadır.

Ayrıca burada neredeyse aynı arka kamera kesikleri, ortasına monte delikli kesikli düz bir panel ve beyaz renk şeması var.

Videoda ayrıca açık mavi renk seçeneğine de göz atıyoruz. Klip ve görsellerden biri, güç düğmesinin altında görünen bir UWB anten şeridini de gösteriyor. Bu, şimdiye kadar UWB bağlantısı olmayan temel Galaxy amiral gemisi hattı için bir yükseltme olacaktır.

Aksi takdirde kaynaklar, Galaxy S24’ün 147 x 70,5 x 7,6 mm ölçülerinde olduğunu ve bunun Galaxy S23’ten biraz daha uzun ve daha dar olduğunu bildiriyor. Ama burada da aynı kalınlık var.

Galaxy S24 serisinin Ocak veya Şubat 2024’te piyasaya sürülmesini bekliyoruz ancak o zamana kadar çok daha fazla sızıntı ve söylentinin artacağından eminiz.

Henüz Eylül ayındayız ama Galaxy S24’e ilk bakışımızı şimdiden yaptık.

Teknory