“Hepimiz Elroy’u İstediğimizi Biliyoruz”

Özet Keith David, takıma dönüşüyle ​​ilgili belirsizliğini dile getiriyor Toplum yapımcılar kendisine doğrudan ulaşmadığı için film. Jonathan Banks ve Paget Brewster’ın da aralarında bulunduğu diğer oyuncular da filme katılımları konusunda emin değiller. Joel McHale şunu öneriyor: Toplum film 2024 yazında başlayabilir ve potansiyel olarak 2024 Tatilinde vizyona girebilir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN […]

“Hepimiz Elroy’u İstediğimizi Biliyoruz”

Özet

 • Keith David, takıma dönüşüyle ​​ilgili belirsizliğini dile getiriyor Toplum yapımcılar kendisine doğrudan ulaşmadığı için film.
 • Jonathan Banks ve Paget Brewster’ın da aralarında bulunduğu diğer oyuncular da filme katılımları konusunda emin değiller.
 • Joel McHale şunu öneriyor: Toplum film 2024 yazında başlayabilir ve potansiyel olarak 2024 Tatilinde vizyona girebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Uzun zamandır beklenen canlanma yeniden rayına otururken Keith David, diziye geri dönme şansından bahsediyor. Toplum film. Üç kez Emmy kazananı, Dan Harmon komedisinin 6. sezonunda, Greendale’deyken hayatını yeniden keşfederken ve üniversitenin BT Departmanı’nın başkanı olarak çalışırken çalışma grubuna katılan sanal gerçeklik yaratıcısı Elroy Patashnik’i canlandırdı. Toplum Dizinin finalinde Elroy, LinkedIn’de iş bulduktan sonra Kaliforniya’ya gitti ve yeni film için geri dönüp dönmeyeceği belirsiz kaldı.

İle konuşurken Ekran Rantı Prime Video’lar için Hazbin OtelDavid’e ne zaman olduğu soruldu. Toplum film sonunda gelebilir. 6. sezon yıldızı o sırada film hakkında pek bir şey bilmediğini açıkladı ve görünüşe göre Elroy’un proje için geri dönmeyeceğini belirtti, ancak bunu yapmayı umduğunu ifade etti ve dizinin hayranlarını onun görünmesi için baskı yapmaya çağırdı. David’in aşağıda neler paylaştığına göz atın:

Tahminin benimki kadar iyi. Doğrudan bana sormaya gelmiyorlar. Eğer öyle olsaydı, size bu konuda anlatacak daha çok şeyim olurdu. Ama biliyorsun, umarım zamanı geldiğinde sana anlatacak daha çok şeyim olur. Dediğim gibi, kartlara ve mektuplara devam edin. Hepimiz Elroy’un gemide olmasını istediğimizi biliyoruz.


David, orijinaldeki birçok yıldızdan biri Toplum yaklaşan film için geri dönüp dönmeyecekleri belirsiz kaldı. 5. Sezon yıldızı Jonathan Banks, özellikle Greendale’deki işinden mi ayrıldığı yoksa ekran dışında mı öldüğü belirsiz kaldıktan sonra, seriye geri dönüş konusunda hayranların favorisi oldu. Danışman Frankie Dart’ı oynayan 6. sezonun diğer yıldızı Paget Brewster da daha önce şunu ifade etmişti: Ekran Rantı “olacaktı”soru yok“Peacock tarafından resmi olarak duyurulmadan önce filme geri dönmek istediğini ancak filmde oynayacağı henüz onaylanmadığını:

Sırf filmin bir parçası olmak için doktora ücretsiz yardım ederdim. Evet, çok isterim. Toplulukta yer alan o kadar çok harika insan var ki, bu Dan ve Rob için zor bir karar olurdu. [Schrab] ve bu yazarların “Kimi geri getireceğiz?” sorusunu çözmesi gerekiyor. Çünkü hepsi çok iyi ve harika bir gösteri. [Chuckles] Umarım bir film çıkar ama aynı zamanda Dan’in o dünya için doğru olanı yapacağına da güveniyorum. Yani eğer bir film olacaksa film yapacaktır, eğer doğru gelmiyorsa yapmaz ve ben o kaçık tuhaf adama güveniyorum. Onun kararına güveniyorum.

Kim dönerse dönsün, uzun süre beklemek Toplum film sona yaklaşıyor gibi görünüyor. Joel McHale daha önce söylemişti Ekran Rantı Aralık 2023’te, Amerika Yazarlar Birliği ve SAG-AFTRA grevleri sona erdiğine göre çekimlerin 2024 yazında başlaması muhtemel görünüyordu, ancak planlamanın geniş kadro kadrosu için bir sorun olabileceği belirtildi. Jeff Winger oyuncusu da bunun 2024 Tatili’nde yayınlanma aralığına yol açabileceği yönündeki düşüncelerini paylaştı ancak itiraf etti “İçimden konuşuyor olabilirim…“.

Gerekirse Toplum Filmin çekimleri 2024 yazında başlayacak, aynı yıl içinde vizyona girmesi mümkün görünüyor. Dizinin daha çalkantılı sezonlarından bazılarında bile, yapım ile yayınlanma arasındaki geri dönüş süresi genellikle altı aydı, ancak diziden farklı olarak film geleneksel bir TV programına bağlı değil, bu da ikincisinin bir ara prömiyerinin yapılmasını oldukça mümkün kılıyor 2024 Tatili sezonunda.

Altı sezonun tamamı Toplum Netflix’te yayınlanmaya hazır!

 • Topluluk Temp <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/07/community-temp-movie-poster.jpg”/>
  Toplum

  Topluluk filmi, Dan Harmon tarafından yaratılan televizyon dizisinin uzun zamandır beklenen devamıdır. dizi boyunca her zaman “Altı sezon ve bir film” deyimiyle alay edilen filmde, oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı altıncı sezondan bir süre sonra başlayacak büyük bir macera için geri dönecek.

 • Topluluk Posteri
  Toplum

  Dan Harmon tarafından yaratılan Community, her gün tuhaf tuhaflıkların yaşandığı alışılmışın dışında bir devlet üniversitesindeki bir çalışma grubunu konu alan bir komedi dizisidir. Gözden düşmüş avukat Jeff Winger, diploma almak ve eski pozisyonuna dönmek için yerel bir üniversiteye kaydolmak zorunda kalınca, farklı kökenden, ırktan, dinden ve yaştan öğrenci arkadaşlarıyla bir araya gelir ve isteksizce bir çalışma grubu oluşturur. Bu sevimli uyumsuzlar, geleceklerinin nerede olduğunu anlamaya çalışırken, okul hayatlarında neredeyse inanılmaz durumlarda yol alacaklar.

Teknory