Her Mac Kullanıcısının Yüklemesi Gereken 11 Ücretsiz Uygulama

Çoğu Mac bilgisayar önceden indirilmiş ve kullanımı tamamen ücretsiz bir video düzenleme yazılımıyla gelir: iMovie. iMovie, slayt gösterilerini veya küçük aile videolarını birlikte düzenlemek için mükemmel olan pek çok harika, temel işlevselliğe sahip olsa da, bu yazılımla ilgili sınırlayıcı olabilecek pek çok şey var. Tabii ki, Final Cut Pro veya Adobe Premiere Pro gibi daha […]

Her Mac Kullanıcısının Yüklemesi Gereken 11 Ücretsiz Uygulama

Çoğu Mac bilgisayar önceden indirilmiş ve kullanımı tamamen ücretsiz bir video düzenleme yazılımıyla gelir: iMovie. iMovie, slayt gösterilerini veya küçük aile videolarını birlikte düzenlemek için mükemmel olan pek çok harika, temel işlevselliğe sahip olsa da, bu yazılımla ilgili sınırlayıcı olabilecek pek çok şey var. Tabii ki, Final Cut Pro veya Adobe Premiere Pro gibi daha kaliteli, etkili bir video düzenleme yazılımı bulmak kolaydır, ancak bu programların lisanslanması son derece pahalı olabilir.

Neyse ki, Mac kullanıcıları da deneyebilir DaVinci Çözümü, temel, premium olmayan biçiminde bile pek çok işlevselliğe sahip tamamen ücretsiz bir video düzenleme yazılımı. Birçok video düzenleme yazılımı gibi, DaVinci Resolve’da da uygulamanın premium, ücretli bir sürümü vardır, ancak ücretsiz sürüm son derece iyi çalışır ve iMovie’nin biraz üzerinde ölçeklenir. DaVinci Resolve, ücretsiz sürümünde renk düzeltme, 8K kurgu ve görsel efektleri tek bir yerde sunar.

Teknory