Hesap Olmadan Birinin Instagram Takipçilerini Görüntüleme

Günümüzde sosyal medyadan pek çok bilgiye hesap olmadan ulaşmak mümkündür. İster son dakika haberleri, ister müzik veya sosyal medya trendleri olsun, hepsini bir hesap olmadan bulabilirsiniz. Peki ya Instagram takipçileri? Instagram hesabınız olmasa bile, başka birinin Instagram takipçilerini görmek hala mümkün. Bu yazımızda, Instagram takipçilerini bir hesabınız olmadan nasıl görüntüleyebileceğinizi tartışacağız. Bir Hesabı Olmadan Birinin […]

Hesap Olmadan Birinin Instagram Takipçilerini Görüntüleme

Günümüzde sosyal medyadan pek çok bilgiye hesap olmadan ulaşmak mümkündür. İster son dakika haberleri, ister müzik veya sosyal medya trendleri olsun, hepsini bir hesap olmadan bulabilirsiniz. Peki ya Instagram takipçileri?

Instagram hesabınız olmasa bile, başka birinin Instagram takipçilerini görmek hala mümkün. Bu yazımızda, Instagram takipçilerini bir hesabınız olmadan nasıl görüntüleyebileceğinizi tartışacağız.

Bir Hesabı Olmadan Birinin Instagram Takipçilerini Görüntülemek İçin Üçüncü Taraf Uygulamaları Kullanın

Takipçilerinizin kimler olduğunu görmek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerektiğinin hepimiz farkındayız. Bununla birlikte, ek seçenek, bir hesabı olmadan birinin herkese açık Instagram takipçilerine erişmek için üçüncü taraf çevrimiçi bir araç kullanmaktır. Çeşitli hizmetlerin kullanımı tamamen ücretsizdir.

Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. bir aç “internet tarayıcısı” akıllı telefonunuzda veya PC’nizde ve ImgInn İnternet sitesi.
  2. Arama kutusuna Instagram kullanıcı adının etiketini yazın. Alternatif olarak, takipçilerini görmek istediğiniz kişinin adını da yazabilirsiniz. ImgInn web sitesinin arama kutusunu kullanarak herhangi bir Instagram profilini bulabilirsiniz.
  3. Belirli bir kullanıcıyı takip eden herkesin listesini görmek için bir sonraki sayfaya gidin. Ek olarak, arama çubuğunda bir profil adına basarak Instagram’ın tüm içeriğine erişebilirsiniz.

Örneğin, belirli bir kişinin profilindeki herhangi bir gönderiyi veya resmi kaydetmek istiyorsanız, yalnızca “Kaydetmekprofil sayfasındaki ” düğmesine basın.


İstediğiniz Tüm Instagram Bilgilerini Alın

Bir hesap oluşturmadan Instagram takipçilerini görüntülemek istiyorsanız, yukarıdaki adımları izlemeniz tam da bunu yapmanızı sağlayacaktır.

Görmek istediğiniz hesaba hala erişemiyorsanız, diğer kişiden gizliliğini herkese açık olarak ayarlamasını isteyebilirsiniz. Daha sonra kaydolmadan veya Instagram’da oturum açmadan profil etkinliklerini görüntüleyebileceksiniz. Aksi takdirde, kendi Instagram hesabınızı oluşturmak iyi bir fikirdir. Profillerini bulduktan sonra içeriklerini görmek için takip isteği gönderebilirsiniz.

Hiç hesapsız birinin Instagram takipçilerini görmeyi denediniz mi? Bunu nasıl yaptın? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

Instagram Takipçileri SSS

Herhangi bir üçüncü taraf yazılımı kullanmadan birinin Instagram takipçilerini görebilir misiniz?

Bir profil ve üçüncü taraf bir uygulama veya web sitesi olmadan Instagram takipçilerini ve diğer etkinlikleri görüntüleyemezsiniz. Bunun nedeni, bir Instagram hesabına erişmeye çalıştığınızda giriş ekranının görünmesidir. Herhangi bir gönderi, takipçi veya hikaye görmeden önce hesabınıza giriş yapmalısınız. Ayrıca, özel Instagram profillerini ve gönderilerini görüntülemek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Öte yandan, birçok üçüncü taraf program, Instagram takipçilerinizi hesabınıza giriş yapmadan kontrol etmenizi sağlar. Çoğundan yararlanmak için ödeme yapmanız bile gerekmez.

Teknory