Hiç LTE özellikli bir araç kamerası istediniz mi?

TL;DR Garmin, Dash Cam Live kamerasını duyurdu. Bu araç kamerası, canlı görüntülere ve kaydedilen kliplere erişebilmeniz için LTE bağlantısı sunar. Araç kameraları, çekimlerinizi yüklemek istiyorsanız genellikle Wi-Fi veya bir microSD kart yuvası gerektirir, ancak yeni Garmin Dash Cam Live, LTE bağlantısı sayesinde işleri kolaylaştırmayı hedefliyor. CES 2023’te duyurulan Garmin Dash Cam Live, kayıtlı videolara istediğiniz […]

Hiç LTE özellikli bir araç kamerası istediniz mi?

TL;DR

  • Garmin, Dash Cam Live kamerasını duyurdu.
  • Bu araç kamerası, canlı görüntülere ve kaydedilen kliplere erişebilmeniz için LTE bağlantısı sunar.

Araç kameraları, çekimlerinizi yüklemek istiyorsanız genellikle Wi-Fi veya bir microSD kart yuvası gerektirir, ancak yeni Garmin Dash Cam Live, LTE bağlantısı sayesinde işleri kolaylaştırmayı hedefliyor.

CES 2023’te duyurulan Garmin Dash Cam Live, kayıtlı videolara istediğiniz zaman erişebilmeniz veya paylaşabilmeniz ve kameranızdan canlı bir görüntüye erişebilmeniz için gerçekten de her zaman açık bir LTE bağlantısı sunuyor. Garmin Drive uygulamasında LTE Vault abonelik planına kaydolarak LTE bağlantısını etkinleştirmeniz gerekir. şirket anlattı Android Yetkilisi yalnızca bu aboneliğe ihtiyacınız olduğunu ve mobil operatörünüz aracılığıyla ayrı bir LTE planı almanıza gerek olmadığını.

LTE Vault planı, canlı görüntülemelere ve kaydedilen videolara erişmeye ek olarak, park görevlisi uyarılarını (park halindeki arabanızı etkileyen olayları size bildiren), hırsızlık uyarılarını ve konum izlemeyi de içerir. Plan ayda 9,99 dolardan başlıyor ve ayda 19,99 dolara kadar çıkıyor.

LTE bağlantılı bir araç kamerası satın alır mıydınız?

10 oy

Daha geleneksel özellikler açısından, 2,95 inç 360p ekrana, 1440p video desteğine, HDR video çıkışına, 30 dakikaya kadar pil ömrüne ve 140 derecelik görüş alanına bakıyorsunuz. Kamera ayrıca sesli kontrol işlevi, sürücü uyarıları (örn. çarpışma uyarıları, hız kamerası uyarıları) ve birlikte verilen 16 GB microSD kart sunar.

Her zaman bağlı bir araç kamerası pazarında mı? O zaman Garmin Dash Cam Live’da 399,99$ harcıyor olacaksınız.

Hiç LTE özellikli bir araç kamerası istediniz mi?

Teknory