En iyi VPN fırsatı: Ömür boyu abonelikte %93 indirim

TL;DR: FastestVPN PRO’ya ömür boyu abonelik 31,78 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %93 tasarruf etmenizi sağlıyor. Hayatınızın büyük bir kısmı internetin karmaşık ağlarına dolanmış olduğundan, gizliliğinizi korumayı istemeniz doğaldır. Bir VPN’in yardımına başvurmak tam da bunu yapabilir. Bilgilerinizin ele geçirilmesine karşı bir kalkan görevi görür. VPN’ler ayrıca, normalde bulunduğunuz yerden alamayacağınız, coğrafi olarak engellenen […]

En iyi VPN fırsatı: Ömür boyu abonelikte %93 indirim

TL;DR: FastestVPN PRO’ya ömür boyu abonelik 31,78 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %93 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Hayatınızın büyük bir kısmı internetin karmaşık ağlarına dolanmış olduğundan, gizliliğinizi korumayı istemeniz doğaldır. Bir VPN’in yardımına başvurmak tam da bunu yapabilir. Bilgilerinizin ele geçirilmesine karşı bir kalkan görevi görür. VPN’ler ayrıca, normalde bulunduğunuz yerden alamayacağınız, coğrafi olarak engellenen içeriğe sınırsız erişim sağlama bonusu da sunar.

Hiçbir dijital izinizi kaydetmeyecek ve hızınızı asla azaltmayacak kişisel bir çevrimiçi koruma istiyorsanız FastestVPN’i düşünün. Adından da anlaşılacağı gibi, engelsiz hızlarla ultra güvenli bir bağlantı sağlayan akıllı ve hızlı bir hizmet sunuyor. Bu fırsat size PRO Yaşam Boyu Planını yalnızca 31,78 £ karşılığında kazanmak için son bir şans veriyor. Önyükleme için bir yıllık ücretsiz şifre yöneticisi aboneliğiyle, 10 cihaz için kullanılan planla aynı fiyata, 15 cihaza kadar kullanılabilecek bir PRO planı alabilirsiniz.

Windows, Mac, iOS, Android, Smart TV ve çoğu yönlendiriciyle uyumlu olan FastestVPN, %99,9 çalışma süresine ve dünya çapında 350 yüksek hızlı sunucuya (PRO seçeneği için 800’ün üzerinde) sahiptir. Verilerinizi korumak için askeri düzeyde 256 bit AES şifrelemesi kullanır; bu, istenmeyen gelen trafiği engelleyen bir NAT güvenlik duvarı, sizi kötü amaçlı bağlantılardan koruyan bir reklam engelleyici, kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımı ve katı bir kayıt tutmama politikası ile tamamlanır.

Bu VPN ayrıca ek koruma için çift VPN sunucuları kullanır. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek istiyorsanız Netflix, Amazon Prime, Disney+, Hotstar, Hulu ve BBC iPlayer gibi uygulamalar ve siteler için ayrı sunucular da bulunur. Kendi içeriğinizi tedarik etmeyi daha çok seviyorsanız, indirme sırasında inanılmaz hızlar sağlayan P2P için optimize edilmiş sunucularından yararlanacaksınız. Ayrıca, bölünmüş tünelleme ile hangi uygulamaların VPN’i ve VPN’siz diğer uygulamaları kullanacağınızı seçme seçeneğiniz vardır.

Standart ömür boyu plan aynı anda 10 cihaza kadar bağlanmanıza olanak tanır. Alternatif olarak, PRO planıyla 15’e kadar cihazı koruyabilir, ayrıca banka hesapları, kredi kartları, lisanslar ve daha fazlası gibi hassas verileri kaydetmeye yönelik bir şifre yöneticisine bir yıllık ücretsiz aboneliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

10 cihazlık plan fiyatına 31,78 £ karşılığında 15 cihazlık FastestVPN ömür boyu planını edinin.

Konular
Siber Güvenlik Yayını

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow