Galaxy S23 Ultra S Pen, bazıları için rastgele bağlantı kesiliyor, ancak bir düzeltme olabilir

TL;DR Bazı Samsung Galaxy S23 Ultra sahipleri, S Pen bağlantı sorunları yaşıyor. S Pen kullanımdayken rastgele zamanlarda bağlantı kopuyor gibi görünüyor. Kullanıcılar, cihaz için bazı olası düzeltmeler buldu. Galaxy S23 Ultra, Şubat ayında raflarda yerini aldı. Lansman, S22 serisinden daha fazla ön sipariş alarak çoğunlukla başarılı olsa da, her şey yolunda gitmedi. Örneğin, bazı S23 […]

Galaxy S23 Ultra S Pen, bazıları için rastgele bağlantı kesiliyor, ancak bir düzeltme olabilir

TL;DR

  • Bazı Samsung Galaxy S23 Ultra sahipleri, S Pen bağlantı sorunları yaşıyor.
  • S Pen kullanımdayken rastgele zamanlarda bağlantı kopuyor gibi görünüyor.
  • Kullanıcılar, cihaz için bazı olası düzeltmeler buldu.

Galaxy S23 Ultra, Şubat ayında raflarda yerini aldı. Lansman, S22 serisinden daha fazla ön sipariş alarak çoğunlukla başarılı olsa da, her şey yolunda gitmedi. Örneğin, bazı S23 Ultra sahipleri, Wi-Fi’ye bağlanmayla ilgili sorunlar bildirmiştir. Artık bazı kullanıcılar Galaxy S23 Ultra’nın S Pen’inde bir sorun olabileceğini iddia ediyor.

S23 Ultra’nın sahipleri, telefonun içerdiği ekran kalemiyle ilgili bir sorunu gündeme getirmek için Reddit’e başvurdu. SamMobile. Aksesuar, bazıları için rastgele bağlantı kesiyor gibi görünüyor. Bu, S Pen’i kılıfına geri sokarak çözülebilirken, bu durum bir süre sonra hızla bir hüsrana dönüşebilir – üretkenliğe verdiği zarardan bahsetmiyorum bile.

Samsung’da 999,99 $

Samsung Galaxy S23 Artı

Geniş AMOLED ekran
Snapdragon 8 Gen 2 gücü
Daha büyük pil

Samsung’da 1.199,99 Dolar
Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra

Yeni 200MP ana kamera
Güzel ekran
S Pen işlevi

Durum endişe verici olsa da, kullanıcılar sorunu çözmek için birkaç çözüm bulmuşlardır. Bir düzeltme kalemi sıfırlamak olabilir. S Pen’i sıfırlamak için Ayarlar’a gitmeniz ve Gelişmiş özelliklere dokunmanız gerekir. Oradan, S Pen’e, daha fazla seçeneğe (üç dikey nokta) ve S Pen’i Sıfırla’ya dokunmanız gerekir.

Diğer çözüm ise “S Pen’i bağlı tut”u açmaktır. Galaxy S23 Ultra S Pen, pil gücünden tasarruf etmek için belirli bir süre kullanılmadığında otomatik olarak bağlantıyı keser. Sonuç olarak, bağlı kal seçeneği varsayılan olarak devre dışıdır. Bu ayarı etkinleştirmek için Ayarlar’a gitmeniz, Gelişmiş özellikleri bulmanız, S Pen’e dokunmanız ve ardından Diğer S Pen Ayarları’na basmanız yeterlidir.

Yeterli sayıda kişi bu sorunu yaşıyorsa ve bu seçenekler çalışmıyorsa, Samsung bir güncelleme yayınlamak zorunda kalabilir. Ancak sorun devam ederse yeni bir S Pen almanız gerekebilir.

Galaxy S23 Ultra S Pen, bazıları için rastgele bağlantı kesiliyor, ancak bir düzeltme olabilir

Teknory