Hiçbir şey kelimenin tam anlamıyla eski OnePlus’ı OnePlus’tan geri getirmeye çalışmıyor –

TL;DR Hiçbir şeyin saldırgan bir şekilde OnePlus’tan yazılım ve donanım ekiplerini ele geçirmediği bildiriliyor. Eski OnePlus pazarlama dehası Kyle Kiang’ın, Nothing Phone 2 lansmanına liderlik ettiğine inanılıyor. Görünüşe göre, Nothing’deki yazılım geliştirme ekibinin %70’i eski OnePlus personelinden oluşuyor. Carl Pei’nin OnePlus’tan ani çıkışı, bir zamanlar “amiral gemisi katili” markanın kurucularından biri olduğu düşünülürse, sektör için […]

Hiçbir şey kelimenin tam anlamıyla eski OnePlus’ı OnePlus’tan geri getirmeye çalışmıyor –

TL;DR

  • Hiçbir şeyin saldırgan bir şekilde OnePlus’tan yazılım ve donanım ekiplerini ele geçirmediği bildiriliyor.
  • Eski OnePlus pazarlama dehası Kyle Kiang’ın, Nothing Phone 2 lansmanına liderlik ettiğine inanılıyor.
  • Görünüşe göre, Nothing’deki yazılım geliştirme ekibinin %70’i eski OnePlus personelinden oluşuyor.

Carl Pei’nin OnePlus’tan ani çıkışı, bir zamanlar “amiral gemisi katili” markanın kurucularından biri olduğu düşünülürse, sektör için bir şok oldu. Pei’nin, merakla beklenen bir amiral gemisi telefon olan Nothing Phone 2’yi piyasaya sürmeyi planlayan gelecek vaat eden bir girişimi başlatarak, OnePlus’ın ilk günlerinin ahlakını da Nothing’e getirmesi şaşırtıcı değil. OnePlus ruhunun, Pei’nin Hiçbir Şey’e yürüdüğü tek şey olmadığını ortaya çıkardı.

Buna göre Ters, Nothing’deki yazılım geliştirme ekibinin %70’i eski OnePlus çalışanlarından oluşuyor. OnePlus’ın eski Pazarlama Direktörü Kyle Kiang da görünüşe göre Nothing’e katıldı ve Nothing Phone 2 lansmanına liderlik ediyor. Hiçbir şey, Telefon 2’nin başarısını sağlamak için agresif bir şekilde OnePlus’tan donanım mühendislerini kaçırmıyor. Bugünkü haliyle, Nothing’deki donanım ekibinin %30’unun OnePlus’tan olduğu bildiriliyor.

Nothing Phone 2 ile ilgili ayrıntılar az olsa da, üst düzey bir Qualcomm Snapdragon yongasına sahip olacağını ve bu yıl İngiltere yazında piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Ters Nothing’in odağını daralttığını ve telefonla teknoloji meraklılarını hedeflediğini belirtiyor. Bu nedenle, Black Dot NFT ve Web3 tipi hikayelerden daha az ve sağlam bir cihaz yapmaya daha fazla odaklanma beklenebilir.

Rapora göre şirket, Nothing OS geliştirmesini de ikiye katlıyor. Eski OnePlus yazılım yöneticileri, Nothing OS’yi daha “belirgin” hale getirme çabalarına öncülük ediyor gibi görünüyor. Nothing’in yazılım ekibinin üyeleri arasında Zen Modu, Okuma Modu, Alert Slider yazılımı ve daha fazlası gibi popüler OxygenOS özelliklerinin arkasındaki isimler yer alıyor.

Görünüşe göre Pei, geçmiş yılların meraklı odaklı OnePlus’ını Nothing’de diriltmeye çalışıyor. Yaklaşım, şirkete şu ana kadar oldukça iyi sonuçlar getirdi, ancak başarılı bir Kuzey Amerika lansmanı, şirketin geleceği için gidişatı belirlemesine gerçekten yardımcı olabilir.

Hiçbir şey kelimenin tam anlamıyla eski OnePlus’ı OnePlus’tan geri getirmeye çalışmıyor –

Teknory