Yeni Galaxy S23 sızıntısı, özel Snapdragon 8 Gen 2 çipini daha da doğruluyor gibi görünüyor

TL;DR Galaxy S23 ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Sızıntı, Galaxy S23 serisi için özel bir Snapdragon 8 Gen 2 yongasının kullanılabileceğini doğruluyor gibi görünüyor. Sızıntı ayrıca Ultra için düşürülmüş bir özçekim kamerasını doğruluyor gibi görünüyor. Lansman gününe bir haftadan daha az bir süre kalmış olsa da, Galaxy S23 sızıntıları gelmeye devam ediyor. Bu […]

Yeni Galaxy S23 sızıntısı, özel Snapdragon 8 Gen 2 çipini daha da doğruluyor gibi görünüyor

TL;DR

  • Galaxy S23 ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı.
  • Sızıntı, Galaxy S23 serisi için özel bir Snapdragon 8 Gen 2 yongasının kullanılabileceğini doğruluyor gibi görünüyor.
  • Sızıntı ayrıca Ultra için düşürülmüş bir özçekim kamerasını doğruluyor gibi görünüyor.

Lansman gününe bir haftadan daha az bir süre kalmış olsa da, Galaxy S23 sızıntıları gelmeye devam ediyor. Bu kez, bir sızıntı, amiral gemisinde kullanılabilecek çipi ve Ultra için bir kamera düşürmeyi doğruluyor gibi görünüyor.

Güvenilir bilgi sızdıran Roland Quandt, iki yeni görüntüyü göstermek için bugün Twitter’a gitti. Bu görüntüler, Galaxy S23 serisi hakkında duyduklarımızı daha da destekliyor gibi görünüyor.

Quandt’ın ortaya koyduğu ilk görüntü, Samsung’un özel bir Snapdragon 8 Gen 2 yongası kullandığı gerçeğini yineliyor gibi görünen pazarlama materyali gibi görünüyor. Spesifik olarak, “Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy” markasını taşıyan bir Qualcomm çipinin görüntüsüdür.

Bu haber, yonga setinin serinin tüm küresel modellerinde yer alacağını öne süren farklı bir sızıntıdan yalnızca bir gün sonra geldi.

Quandt’ın paylaştığı ikinci görsel, üç modele de yan yana bir bakış sunan bir karşılaştırma listesi. Görüntüden çıkarılabilecek ilginç bir şey, temel modelin diğer iki varyantla oldukça sıkı bir şekilde orada asılı durmasıdır. Parlaklık, depolama ve yenileme hızı gibi özellikler kart genelinde benzerdir.

Burada gösterilen kadarıyla, temel model kardeşlerine kıyasla büyük tavizler vermiyor gibi görünüyor. En büyük farklar boyut, pil kapasitesi ve Ultra’nın 200 MP atıcısıdır.

Kameralardan bahsetmişken, bu sızıntı Ultra’nın özçekim kamerasından beklediğimizi de destekliyor gibi görünüyor. Görünüşe göre bu yıl 40MP’den 12MP’ye düşürüldü.

Samsung Unpacked’ın önümüzdeki Çarşamba günü olmasıyla, ayrıntılara olan açlığımızı gidermek için sızıntılara daha fazla güvenmek zorunda kalmayacağız.

Yeni Galaxy S23 sızıntısı, özel Snapdragon 8 Gen 2 çipini daha da doğruluyor gibi görünüyor

Teknory