Hiçbir Şey Telefonun lansmanına 2 inç daha yakın, sertifika listesinde görüldü

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Nothing Phone 2’nin model numarası bir sertifikasyon web sitesinde tespit edilmiş olabilir. Bu görünüm, Nothing Phone 2’nin daha erken piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Telefonun bu yılın sonlarında ABD’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Nothing Phone 1’in devamını nihayet görmek için daha fazla beklememiz gerekmeyebilir. Nothing Phone 2’nin yakın zamanda bir sertifika listesinde […]

Hiçbir Şey Telefonun lansmanına 2 inç daha yakın, sertifika listesinde görüldü

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Nothing Phone 2’nin model numarası bir sertifikasyon web sitesinde tespit edilmiş olabilir.
  • Bu görünüm, Nothing Phone 2’nin daha erken piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.
  • Telefonun bu yılın sonlarında ABD’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Nothing Phone 1’in devamını nihayet görmek için daha fazla beklememiz gerekmeyebilir. Nothing Phone 2’nin yakın zamanda bir sertifika listesinde görüldüğü bildirildi.

Buna göre 91 cep, Nothing Phone 2’nin model numarası, Bureau of Indian Standards (BIS) sertifikasyon web sitesinde görünebilir. Bu doğruysa, bu, cihazın herhangi bir sertifika veri tabanında ilk kez göründüğü anlamına gelir.

Ne yazık ki, liste herhangi bir özellik veya başka ayrıntı sağlamıyor gibi görünüyor. Yalnızca Nothing AIN065 model numarasını sunar.

Ancak, yeni nesil cep telefonu hakkında zaten birkaç şey biliyoruz. Hiçbir kurucu Carl Pei, Phone 2’nin “daha kaliteli” bir cihaz olacağını doğrulamadı. Ayrıca şirket, MWC 2023 sırasında telefonun Snapdragon 8 yongası kullanacağını da doğruladı. Bir Qualcomm yöneticisi yanlışlıkla çipin bir Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC olacağını söyledi, ancak daha sonra bu bilgiyi kaldırmak için sosyal paylaşımını düzenledi.

Sızıntılar ayrıca telefonun en az 12 GB RAM’e, 256 GB dahili depolamadan ödünç alınan sanal RAM desteğine ve 5.000 mAh bataryaya sahip olabileceğini öne sürdü. Ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip uyarlanabilir bir AMOLED ekrana da sahip olabilir.

BIS web sitesinde görünen Nothing Phone 2 ile Hindistan’da bir sürüm çok uzak değil gibi görünüyor. ABD’ye gelince, telefonun ne zaman geleceği bilinmiyor, ancak bu yıl içinde, muhtemelen 2023’ün sonlarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Hiçbir Şey Telefonun lansmanına 2 inç daha yakın, sertifika listesinde görüldü

Teknory