Hideo Kojima, salgının Death Stranding 2’yi nasıl tamamen değiştirdiğini ayrıntılarıyla anlatıyor

Hideo Kojima nihayet nasıl olduğunu detaylandırdı Ölüm Büküm 2‘in hikayesi, COVID-19 salgını nedeniyle tamamen yeniden yazıldı. Ölüm Büküm 2 orijinal sürümün üzerine yeni ve heyecan verici şekillerde dayanan en büyük oyunlardan biridir. Başlık ilk olarak geçen yılın sonunda Kojima tarafından duyurulmuştu ve nihayet yeni bir röportajla pandeminin dünya üzerindeki etkisini açıkladı. Death Stranding: Yönetmen Kurgusu […]

Hideo Kojima, salgının Death Stranding 2’yi nasıl tamamen değiştirdiğini ayrıntılarıyla anlatıyor

Hideo Kojima nihayet nasıl olduğunu detaylandırdı Ölüm Büküm 2‘in hikayesi, COVID-19 salgını nedeniyle tamamen yeniden yazıldı.

Ölüm Büküm 2 orijinal sürümün üzerine yeni ve heyecan verici şekillerde dayanan en büyük oyunlardan biridir. Başlık ilk olarak geçen yılın sonunda Kojima tarafından duyurulmuştu ve nihayet yeni bir röportajla pandeminin dünya üzerindeki etkisini açıkladı. Death Stranding: Yönetmen Kurgusu devamı

Japon outlet ile konuşma Natalie, Kojima, COVID-19’un ardından devam filminin hikayesinde neyin değiştiğini tam olarak özetledi. Röportajda, Metal Dişli Katı Ve hırsız yaratıcısı, arsa için açıkladı Ölüm Büküm 2 2019’un sonlarında Asya’da yükselen ve 2020’nin başlarında küreselleşen salgından önce yazılmıştı.

İngilizceye çevrilen Japon pop yıldızı Nocchi, Hideo Kojima’ya hikayesinin olup olmadığını soruyor. Ölüm Büküm 2 pandemiye dayanıyordu. “Bu doğru değil. Ama Corona yüzünden her şeyi yeniden yazmak zorunda kaldım. Ölüm Büküm, sadece bağlantı kurmak içindi ama korona kriziyle birlikte uzaktan kumanda gibi sözde bağlantılara vurgu yapılmaya başlandı. hayatları. Ne de olsa insanların dış dünyaya çıkıp hareket etmesi gerekiyor”.

Kojima, dünyayı yeniden inşa etme konusundaki asıl niyetinin, birinci filmin ana konusu olduğunu ayrıntılarıyla anlatıyor. Ölüm Büküm oyun, pandeminin getirdiği izolasyon ve bölünmeyi görünce gelişti. “Ve orijinal dünyaya dönememenin ortasında,” bağlantı “kavramını yeniden düşündüm ve DS2’de” iplikçik “nin anlamı değişti. Teaser’ın sonunda “Should” mesajı var. Bağlandık mı?” diye belirtiyor.

Görünüşe göre şimdi devam filmi, pandemi sonrası bir dünyada bağlantı kurmanın sonuçlarına derinlemesine dalacak, dünyamızın nasıl değiştiğine daha fazla bakacak ve ardından bu olayları hayali Amerika sonrası Amerika’ya genişletecek. Death Strand 2.

oyun için herhangi bir çıkış tarihi verilmedi, ancak henüz geliştirmenin ilk aşamalarında olduğu için PS5, Xbox Series X ve PC’ye gelmesini birkaç yıl daha beklemiyoruz. Kojima oyunu indirmeyi başarırsa, bunun en iyi PS5 oyunlarından biri mi yoksa en iyi Xbox Series X oyunlarından biri mi olduğuna bakacağız.

Death Stranding 2’yi beklerken bazılarına göz atmanızı öneririz. en iyi RPG’ler ve en iyi açık dünya oyunları şu an müsait. Bunları bazılarıyla oynayabilirsiniz. en iyi Xbox denetleyicileri Ve en iyi PS5 denetleyicilerifazla.

Teknory