Hızlı ve Öfkeli Yıldızı Vin Diesel, Cinsel Şiddet İddiasıyla Suçlanıyor

Özet Vin Diesel, 2010 yılında Fast Five’ın yapımı sırasında eski asistanı tarafından cinsel istismarla suçlandı. Davada Diesel’in eski asistanı Asta Jonasson’a zorla el yordamıyla cinsel saldırıda bulunduğu iddia ediliyor. Jonasson, iddia edilen olaydan saatler sonra kovuldu ve daha önce gizlilik anlaşması nedeniyle sesini çıkaramıyordu. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Vin Diesel, yüzü […]

Hızlı ve Öfkeli Yıldızı Vin Diesel, Cinsel Şiddet İddiasıyla Suçlanıyor

Özet

  • Vin Diesel, 2010 yılında Fast Five’ın yapımı sırasında eski asistanı tarafından cinsel istismarla suçlandı.
  • Davada Diesel’in eski asistanı Asta Jonasson’a zorla el yordamıyla cinsel saldırıda bulunduğu iddia ediliyor.
  • Jonasson, iddia edilen olaydan saatler sonra kovuldu ve daha önce gizlilik anlaşması nedeniyle sesini çıkaramıyordu.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Vin Diesel, yüzü hızlı ve Öfkeli Franchise, eski asistanının açtığı davada cinsel darp iddiasıyla suçlandı. Dünyanın en çok hasılat yapan aktörlerinden biri olan Diesel, dizide Dominic Toretto’yu canlandırdı. hızlı ve Öfkeli 2001’den bu yana franchise, hariç her filmde başrol oynuyor 2 Hızlı 2 Öfkeli. Diesel ayrıca Groot’un sesini de sağlıyor galaksinin gardiyanları ve genel Marvel Sinematik Evreni.

Şimdi, bildirildiğine göre Gösteriş Fuarıthe hızlı ve Öfkeli Franchise yıldızı, eski asistanı Asta Jonasson tarafından açılan bir davada cinsel darp iddiasıyla suçlandı. Davada Diesel’in filmin çekimleri sırasında eski çalışanına cinsel tacizde bulunduğu iddia ediliyor. Hızlı beş 2010 sonbaharında. Diesel’in temsilcileri yorum talebine hemen yanıt vermedi.

İlgili
Rock & Vin Diesel’in Kavgası – Zaman Çizelgesinin Tamamı Açıklandı

Dwayne Johnson ve Vin Diesel, Hollywood’un en meşhur kavgalarından birine sahipler. İşte Johnson-Diesel kavgasının tam zaman çizelgesi.


Vin Diesel Cinsel Darp Suçlaması Açıklandı

Fast X'te endişeli görünen Dom rolünde Vin Diesel

Asta Jonasson, Diesel’in yapım şirketi One Race tarafından, Atlanta’daki çekimler sırasında oyuncuya yardımcı olması için işe alındı. Hızlı beşPartileri organize etmek ve Diesel’e etkinliklere eşlik etmek gibi iş sorumluluklarıyla. Davada, Eylül 2010’da bir gece St. Regis otelindeki bir süitte yalnız kaldıkları sırada, Dizel iddiaya göre “Bayan Jonasson’un bileklerini her iki eliyle tuttu ve onu yatağa çekti Hemen ondan durmasını istedi ve sonunda elinden kurtuldu ve ön kapının yanında onun gitmesini bekledi.

Dava, Diesel’in ayrılmak yerine Jonasson’a yaklaştığını, göğüslerini ellediğini ve durma isteğine rağmen göğsünü öptüğünü iddia ediyor. Daha sonra, Dizel iddiaya göre “dizlerinin üzerine çöktü, Bayan Jonasson’un elbisesini beline doğru itti ve ellerini Bayan Jonasson’un iç uylukları da dahil olmak üzere üst bacaklarının üzerinde gezdirerek vücudunu taciz etti. Diesel iç çamaşırını çıkarmaya çalıştığında Jonasson çığlık attı ve koridorda koşarak onu bir duvara sıkıştırdı ve cinsel organına dokunmaya zorladı. O sırada mastürbasyon yaptı”Dehşete kapılan Bayan Jonasson, cinsel saldırıdan uzaklaşmaya ve onu kızdırmamaya çalışarak gözlerini kapattı.

Davada, Jonasson’un işe başladıktan sadece birkaç saat sonra iki haftadan kısa bir süre sonra işten kovulduğu iddia ediliyor. Jonasson, One Race’teki pozisyonu kabul ettiğinde bir gizlilik anlaşması imzaladığı için sonraki yıllarda sessizliğini korumak zorunda kaldı. Bununla birlikte, cinsel saldırı ve taciz mağdurlarını gizlilik anlaşmalarının uygulanmasından koruyan Açıkça Konuşma Yasası nedeniyle Jonasson, hızlı ve Öfkeli yıldız.

Jonasson’un davasında cinsel darpın yanı sıra cinsiyet/cinsiyete dayalı ayrımcılık, kasıtlı duygusal sıkıntı yaratma, düşmanca bir çalışma ortamı yaratma ve haksız işten çıkarma da dahil olmak üzere çeşitli başka suçlar da iddia ediliyor.

Kaynak: Gösteriş Fuarı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow