Honda S2000 Satın Almadan Önce Bilmeniz Gereken 12 Şey

Standart S2000 nadir veya yeterince hafif değilse, Honda ayrıca otomobilin sonraki üretim yıllarında yükseltilmiş Club Racer’ı da sundu. Daha vahşi gövde malzemesi, daha geniş lastikleri ve sertleştirilmiş süspansiyonuyla CR, pist günleri asıl endişenizse sahip olmanız gereken modeldi. Ayrıca normal arabadan biraz daha hafifti, ancak açılır kapanır tavanı, klimayı ve radyoyu kaybetme pahasına. Bir devrede zirveleri […]

Honda S2000 Satın Almadan Önce Bilmeniz Gereken 12 Şey

Standart S2000 nadir veya yeterince hafif değilse, Honda ayrıca otomobilin sonraki üretim yıllarında yükseltilmiş Club Racer’ı da sundu. Daha vahşi gövde malzemesi, daha geniş lastikleri ve sertleştirilmiş süspansiyonuyla CR, pist günleri asıl endişenizse sahip olmanız gereken modeldi. Ayrıca normal arabadan biraz daha hafifti, ancak açılır kapanır tavanı, klimayı ve radyoyu kaybetme pahasına. Bir devrede zirveleri ararken bunların hiçbiri uzaktan bile önemli değil.

Bununla birlikte, arabasını düzenli olarak yolda kullanmak isteyen herkes için daha caziptir ve sonuç olarak, Club Racer yalnızca az sayıda satıldı. Bugün bir tane edinmek istiyorsanız, iyi durumda bir örnek için ilanlara göz atarak uzun zaman harcamaya ve ardından ayrıcalık için önemli bir prim ödemeye hazır olun. Veriler Klasik ortalama satış fiyatı 65.250$’ı gösteriyor ve en düşük kilometreli örnekler 100.000$’dan fazla satılıyor.

Teknory