Huawei Watch Buds, içinde kulaklık saklayabilir (Güncelleme: Gecikmeli)

TL;DR Huawei, Çin için Huawei Watch Buds akıllı saatini tanıttı. Uygulamalı bir video, kulaklıklarınızı saatin içinde saklayabileceğinizi gösterir. Güncelleme: 1 Aralık 2022 (01:46 ET): Huawei, Watch Buds’ın lansmanının beklendiği etkinliği erteledi. Şirket duyuruyu internet sitesinde yayınladı. Weibo kanalı. Yeni bir lansman tarihi hakkında bir kelime yok. Orijinal makale: 30 Kasım 2022 (02:49 ET): Daha önce […]

Huawei Watch Buds, içinde kulaklık saklayabilir (Güncelleme: Gecikmeli)

TL;DR

  • Huawei, Çin için Huawei Watch Buds akıllı saatini tanıttı.
  • Uygulamalı bir video, kulaklıklarınızı saatin içinde saklayabileceğinizi gösterir.

Güncelleme: 1 Aralık 2022 (01:46 ET): Huawei, Watch Buds’ın lansmanının beklendiği etkinliği erteledi. Şirket duyuruyu internet sitesinde yayınladı. Weibo kanalı. Yeni bir lansman tarihi hakkında bir kelime yok.


Orijinal makale: 30 Kasım 2022 (02:49 ET): Daha önce HMD Global’in, verilerinizi depolamak için yuvalar içeren bir Nokia özellikli telefonu piyasaya sürdüğünü gördük. gerçek kablosuz kulaklıklar. Şimdi, Huawei’nin bir akıllı saat için aklında aynı fikir var gibi görünüyor.

Huawei onaylanmış Weibo’da Huawei Watch Buds’ın varlığı, bir tanıtım videosu ve 2 Aralık lansman tarihi ile tamamlandı. Aşağıda görülen klips, kadranın açılarak gerçek kablosuz kulaklıklarınızı saklayabileceğiniz bir alanı ortaya çıkarabileceğini gösteriyor.

Youtube kanalı QSQ Teknolojisi gerçekten de yeni akıllı saatle uygulamalı bir video yayınladı ve kulaklıklarınız için bir yer ortaya çıkarmak için kadranın açılabileceğini doğruladı. Aşağıda bulunan klibe göz atın.

Burada gösterilen kulakiçi kulaklıklar çok küçük, bu nedenle pil ömrü düşerse şaşırmayacağız. Ancak girintilerde şarj kontakları gibi görünen şeyleri de görebiliriz, bu da saatin kulaklıkları da doldurabildiğini düşündürür.

Huawei Watch Buds: Sıcak mı değil mi?

253 oy

Saatin kendisine gelince, QSQ Technology, Huawei Watch 3 ile benzer bir tasarıma sahip olduğunu ve Harmony OS çalıştırdığını bildiriyor. Değeri ne olursa olsun, Harmony-toting Watch 3 Pro’nun harika pil ömrü, sezgisel tasarım ve canlı performans sunduğunu düşündük. Bununla birlikte, tutarsız izleme, uygulama eksikliği ve Huawei telefonlarına veya belirli bölgelere özel özelliklerden de yakındık.

Her halükarda, bu, gerçek kablosuz kulaklıklarınızı saklamak için gerçekten harika bir çözüm gibi görünüyor. Bu özellikle atletler (örn. koşucular ve bisikletçiler) veya cepleri olmayanlar için kullanışlı olabilir. Huawei’ye küresel bulunabilirliği sorduk ve şirket bize geri dönerse/geri dönerse makaleyi güncelleyeceğiz.

Huawei Watch Buds, içinde kulaklık saklayabilir (Güncelleme: Gecikmeli)

Teknory