Hugh Jackman, Bryan Singer İddialarından Sonra X-Men Filmlerine Bakış Açısından Konuştu

Ev film Haberleri Hugh Jackman, Bryan Singer İddialarından Sonra X-Men Filmlerine Bakış Açısından Konuştu Wolverine yıldızı Hugh Jackman, son birkaç yıldır yönetmen Bryan Singer’a yönelik sayısız iddianın ardından X-Men filmlerine bakış açısını anlatıyor. İçerik uyarısı: Bu makale cinsel şiddet tartışmaları içermektedir.Hugh Jackman perspektif hakkında konuşuyor X Men Son birkaç yılda yönetmen Bryan Singer aleyhindeki sayısız […]

Hugh Jackman, Bryan Singer İddialarından Sonra X-Men Filmlerine Bakış Açısından Konuştu

Wolverine yıldızı Hugh Jackman, son birkaç yıldır yönetmen Bryan Singer’a yönelik sayısız iddianın ardından X-Men filmlerine bakış açısını anlatıyor.


İçerik uyarısı: Bu makale cinsel şiddet tartışmaları içermektedir.Hugh Jackman perspektif hakkında konuşuyor X Men Son birkaç yılda yönetmen Bryan Singer aleyhindeki sayısız iddiadan sonra filmler. Marvel Sinematik Evreni uzun bir yol kat etti, ancak büyük ekranda süper kahramanlar için ilk paylaşılan evren onlar değildi. 2000’lerin başında, Marvel Studios’un X-Men haklarına sahip olmadığı zamanlarda, ikonik mutantlar sinematik olarak hayata geçirildi. İlk iki film, X-Men’in sayfadan ekrana uyarlanmasında büyük rol oynayan Singer tarafından yönetildi. Ancak son yirmi yılda Singer, Hollywood’da çok sayıda iddiayla karşı karşıya kalan tartışmalı bir figür haline geldi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Dizinin yıldızlarından biri X Men Franchise, Wolverine olarak da bilinen Logan’ı yaklaşık 20 yıldır canlandıran Jackman, dizinin mirasıyla ilgili karmaşık duygularını sunuyor. ile yakın zamanda yapılan bir röportajda film/2023/jan/05/hugh-jackman-wolverine-father-the-son-x-men” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>GardiyanAvustralyalı yıldıza Jackman’ın Singer’ın suiistimal iddialarını lekelenmiş olarak görüp görmediği soruldu. X Men filmler. onu çağırırken “gerçekten karmaşık bir soru” Jackman, Singer’ın tartışmalarına rağmen filmlerin günümüzün süper kahraman ortamında hala büyük bir rol oynadığını vurguladı. İşte Jackman’ın konu hakkında ayrıntılı olarak söyledikleri:

“Biliyor musun, bu gerçekten çok karmaşık bir soru. Orada tehlikede olan çok şey var. Çizgi roman filmleri açısından X-Men’in dönüm noktası olduğuna inanıyorum ve bence gurur duyulacak çok şey var. Ve kesinlikle sorulması gereken sorular var ve bence sorulması gerekiyor. Ama sanırım buna zarif bir şekilde nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum. Bunun karmaşık olduğunu düşünüyorum ve nihayetinde başardıklarımıza ve bunun hangi ivmeyi başlattığına gururla bakıyorum.”

İLGİLİ: MCU’nun Çoklu Evren Efsanesinin Bir Büyük Fox X-Men Karakterini Geri Getirmesi Gerekiyor


Bryan Singer’a Yönelik İddialar Açıklandı

Yönetmen Bryan Singer bir çekim hazırlıyor

Singer, 2019’dan bu yana herhangi bir dizi veya film projesinde çalışmamış olsa da, yapımcının yıllar içinde neyle suçlandığını çoğu kişi bilmiyor olabilir. 1997 gibi erken bir tarihte Singer, Apt Pupil’in prodüksiyonu sırasında cinsel tacizle suçlandı. film yapımcısını kendisinden ve diğer reşit olmayanlardan duş sahnesi için çıplak olmalarını istemekle suçlayan 14 yaşındaki bir figüran içeriyordu. 2014 yılında Singer, 1990’ların sonunda bir aktör ve model olan Michael Egan’a hem ilaç vermek hem de tecavüz etmekle suçlandı. 2017 yılında Singer’a 17 yaşındayken kendisine tecavüz ettiğini iddia eden Cesar Sanchez-Guzman tarafından Singer’a bir dava daha açıldı.

2019’da dört adamın yönetmen hakkında hikayeler anlatmasıyla Singer hakkında daha fazla tecavüz iddiası gündeme geldi. Singer’ın onlara küçükken cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. Singer yıllar boyunca tüm iddiaları reddetmeye devam ederken, Hollywood onunla bağlarını kopardı. Singer, 2020’den önce çıkan projelerde yapımcı unvanlarını elinde tutsa da o zamandan beri hiçbir şey üzerinde çalışmadı. Yapımcı başlangıçta bir yönetmenlik yapacaktı. Kırmızı Sonja Millenium Films projenin kendi versiyonunu rafa kaldırmadan önce film.

X-Men Filmleri Bir Süper Kahraman Türü Olarak Kalıyor

X-Men: Origins Wolverine'de Hugh Jackman

Singer tartışmalarının dışında, X Men filmler, özellikle 2000’lerin başında, süper kahraman türü için hala büyük bir kilometre taşı olmaya devam ediyor. MCU bir şey bile olmadan önce, X Men ve Örümcek Adam özellikler, çizgi roman türünü büyük ekranda yükseltmenin bir parçasıydı. Sonrasında Batman ve Robin 1990’larda başarısız oldu, görünüşe göre sinematik olarak süper kahraman macerasının sonuydu. Ama ne zaman ilk X Men sinemalarda açılan film, çizgi roman serileri için yumuşak bir sıfırlamaydı. Vardı X Men başarılı olmasaydı, çizgi roman türü bugün olduğu yerde olmayabilirdi, özellikle de MCU.

DAHA FAZLA: MCU’nun Düzeltmesi Gereken (& Kaçının) Fox X-Men Sorunları

Kaynak: film/2023/jan/05/hugh-jackman-wolverine-father-the-son-x-men” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Gardiyan

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory