Ian McKellen Yanlışlıkla Sahneden Düştükten Sonra Önemli Sağlık Güncellemesi Verdi

Özet Ian McKellen, performans sırasında sahneden düştükten sonra bir sağlık güncellemesi yayınlayarak hayranlarına ve NHS’ye ilgilerinden dolayı teşekkür etti. McKellen, rolleriyle tanınan tanınabilir bir aktör. Yüzüklerin Efendisi Ve X Men franchise’lar hızlı bir toparlanma sözü veriyor. McKellen, olayın ardından 17 Haziran’da hastaneye kaldırıldı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Ian McKellen Yakın zamanda […]

Ian McKellen Yanlışlıkla Sahneden Düştükten Sonra Önemli Sağlık Güncellemesi Verdi

Özet

 • Ian McKellen, performans sırasında sahneden düştükten sonra bir sağlık güncellemesi yayınlayarak hayranlarına ve NHS’ye ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
 • McKellen, rolleriyle tanınan tanınabilir bir aktör.
  Yüzüklerin Efendisi
  Ve
  X Men
  franchise’lar hızlı bir toparlanma sözü veriyor.
 • McKellen, olayın ardından 17 Haziran’da hastaneye kaldırıldı.GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ian McKellen Yakın zamanda gerçekleşen bir tiyatro gösterisi sırasında dengesini kaybedip sahneden düştükten sonra bir sağlık güncellemesi yayınlıyor. Oyuncu Kralları Londrada. Aktör, Shakespeare’in ünlü İskoç hükümdarını canlandırdığı için hem sahnede hem de beyaz perdede gösterdiği performanslarla tanınıyor. Macbethbilge Orta Dünya büyücüsü Gandalf Yüzüklerin Efendisi franchise ve Magneto X Men franchise. McKellen, ünlü oyunculuk kariyerinin yanı sıra dünya çapında LGBTQ+ davalarını savunmasıyla da tanınıyor ve 1989’da Stonewall Equality Limited’in kurucu ortağıydı.


17 Haziran’da Noel Coward yapımı bir dövüş sahnesinde ani düşüşünün ardından Oyuncu Kralları, McKellen X/Twitter’da bir açıklama yayınladı.

Oyuncu, hayranlarına ve NHS hizmetlerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti. McKellen ayrıca hızlı bir iyileşme sağlamayı umduğunu da belirtti.

Herkese nazik mesajları ve destekleri için teşekkür etmek istiyorum. Kazadan bu yana, dün gece Player Kings’in performansı sırasında, yaralarım Ulusal Sağlık Servisi’nde çalışan bir dizi uzman, uzman ve hemşire tarafından teşhis edildi ve tedavi edildi. Elbette onlara çok şey borçluyum. İyileşmemin tam ve hızlı olacağı konusunda bana güvence verdiler ve işime dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu gelişmekte olan bir hikaye…

Kaynak: Ian McKellen/X/TwitterTeknory