“Bazı Güncellemeler Olacak”

Özet Yaklaşan avatar devam filmleri muhtemelen Disney Parks’ın Pandora atraksiyonlarında güncellemeler yapacak ve Disneyland’a da yeni bir şey gelme ihtimali var. Disney’in kaynakları ve multimedya alanına genişlemesiyle Avatar, Marvel’a benzer devasa bir franchise olma potansiyeline sahip. Yıldız Savaşları. Tema parklarını kullanan Cameron, doğadan unsurları bir araya getiren tamamen sürükleyici bir deneyim yaratabilir. avatar parkları ekrana […]

“Bazı Güncellemeler Olacak”

Özet

  • Yaklaşan avatar devam filmleri muhtemelen Disney Parks’ın Pandora atraksiyonlarında güncellemeler yapacak ve Disneyland’a da yeni bir şey gelme ihtimali var.
  • Disney’in kaynakları ve multimedya alanına genişlemesiyle Avatar, Marvel’a benzer devasa bir franchise olma potansiyeline sahip. Yıldız Savaşları.
  • Tema parklarını kullanan Cameron, doğadan unsurları bir araya getiren tamamen sürükleyici bir deneyim yaratabilir. avatar parkları ekrana taşıyarak eğlence parkları için yeni bir standart belirleme potansiyeli taşıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Serinin yeni bir tema parkı genişletme çalışmaları halihazırda devam ederken, Jon Landau yaklaşan yeni tema parkının nasıl olacağını anlatıyor avatar devam filmleri Disney Parks’ın Pandora’sını etkileyecek. James Cameron şu sıralar merakla beklenen filmin post prodüksiyon aşamasında. Avatar 3üçlünün çoğunu 2022’lerle arka arkaya çekmiş Suyun Yolu. Bundan sonra, bilim kurgu film yapımcısı seride iki devam filmi daha planlıyor ve çeşitli devam filmleri arasında farklı bir film yönetme arzusunu kabul etse de televizyona da genişleyebileceğini söylüyor.

Ekran Rantı yakın zamanda Lightstorm Entertainment’ı ziyaret etti ve konuyu tartışmak için Jon Landau ile röportaj yaptı. avatar franchise. Walt Disney World Pandora’nın cazibesinin film planlarını nasıl etkileyeceği sorulduğunda yapımcı, muhtemelen “güncellemeler” Devam filmlerinin hikayelerine uyum sağlamak için parklara gidiyor, ancak henüz tüm detayları bilmediğini itiraf ediyor. Landau’nun aşağıda ne açıkladığını görün:

Bakın, sanırım bazı güncellemeler olacak. Ama sanırım aynı zamanda Disneyland’da bir şeyler yapmaktan da bahsediyoruz ve bu kesinlikle bunu yapacak.


20th Century Fox’un satın alınmasının ardından franchise’ın faturasını artık Disney üstlenirken, Cameron ve Lightstorm’un, oyunu inşa etmek için görünüşte sonsuz bir kaynak havuzu var. avatar mülk. Kendisinden önceki Marvel Sinematik Evreni’ne çok benzeyen Cameron’un bilimkurgu serisi, multimedya alanına doğru bir şekilde genişlemeden önce gelecekteki devam filmleriyle temellerini attı; yıllar boyunca piyasaya sürülen çeşitli çizgi romanlar ve Ubisoft’un 2009’daki prequel video oyunu olan birkaç istisna dışında. sadece mütevazı bir başarı.

Cameron ilk devam filminin prodüksiyonuna başladığında, Suyun Yoluthe avatar franchise, Walt Disney World Pandora tema parkı ve geliştirilmekte olan Disneyland cazibe merkezi gibi uygun bir şekilde dallanmaya başladı. Bu yıl ayrıca Ubisoft’un açık dünya aksiyon oyunu için Lightstorm ile yeniden bir araya geldiği görüldü. Pandora’nın Sınırları bağımsız bir hikaye olarak tanımlansa da, tanıtılması bekleniyor “karşılığını verecek bazı unsurlar” içinde Avatar 3. Buna ek olarak, teknolojinin küçük ekrana yönelik yetenekleri konusunda bazı şüphelerini dile getiren Cameron, kendi evreninde bir TV şovu olasılığına açık kaldı.

Söz konusu TV şovunun başlaması ve Cameron ile Landau’nun kendi evrenlerine yeni unsurlar katmak için Disney tema parklarından yararlanmaya çalışması durumunda, avatar franchise bugüne kadarki en büyük multimedya mülkü haline gelebilir. MCU’nun benzer Avengers Kampüsüne sahip olması ve Yıldız Savaşları Galaxy’s Edge’e sahip olan Cameron, her iki eğlence parkı bölgesi için de çıtayı yükselterek ilgili serilere ait unsurları ekrana taşımadan önce tanıtabilir ve bu da deneyimleri daha da sürükleyici hale getirebilir.

Disneyland’ın Avatar Deneyimi’nin ne zaman açılacağına dair bir zaman çizelgesi verilmedi, yalnızca Kaliforniya Macera parkının bir parçası olacağı belirtildi.

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow