Skull Island: Rise Of Kong Duyuruldu, Bu Sonbaharda Çıkıyor

Skull Island: Rise of Kong, King Kong’un başrol oynadığı yeni bir aksiyon-macera oyunu ve bu yılın sonlarında PlayStation, Xbox, Switch ve PC’ye çıkacak. Yayıncı GameMill Entertainment’a göre Skull Island: Rise of Kong bu sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye gelecek. oyun IguanaBee tarafından geliştiriliyor ve Kong’un ana sahası […]

Skull Island: Rise Of Kong Duyuruldu, Bu Sonbaharda Çıkıyor

Skull Island: Rise of Kong, King Kong’un başrol oynadığı yeni bir aksiyon-macera oyunu ve bu yılın sonlarında PlayStation, Xbox, Switch ve PC’ye çıkacak.

Yayıncı GameMill Entertainment’a göre Skull Island: Rise of Kong bu sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye gelecek. oyun IguanaBee tarafından geliştiriliyor ve Kong’un ana sahası Skull Island’da geçen üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu. Adından da anlaşılacağı gibi, Kong’u (muhtemelen Kral olmadan önce) adadaki en üst nokta için yarışan dinozorları, devasa yılanları ve diğer yaratıkları ortadan kaldırmak için kontrol ediyorsunuz.

Aşağıdaki tanıtım fragmanında Skull Island: Rise of Kong’un ilk görünümüne göz atın:

Gematsu standart sürüm için 39,99$’a mal olacağı, dijital deluxe “Colossal Edition”ın 49,99$ olacağı ve oyunun görsel sunumunu değiştirmek için sekiz özel film greni, Kong için sekiz farklı renk şeması, bir boss-rush modu, sanat eserleri ve bir orkestra müziği içeren bir sahne arkası paketi ve daha fazlasıyla birlikte geleceği de dahil olmak üzere oyunla ilgili daha fazla ayrıntı var.

GameMill Entertainment’a göre Skull Island: Rise of Kong’da oyuncular, “Kong’un ebeveynlerinin nihai alfa avcısı: saurian terörü Gaw tarafından öldürülmesinin intikamını alma arayışında” Kong’u kontrol ediyor. İlkel canavar dalgalarına, benzersiz patronlara ve Kong’un yoluna çıkan diğer her şeye karşı savaşmalısınız.

Skull Island: Rise of Kong için bir çıkış tarihi yok, ancak bu sonbaharda PlayStation, Xbox, Switch ve PC’ye çıkıyor.

Oyundaki başarıların, Xbox’ta elde etmesi kolay 1000 Oyuncu Skoru ile ünlü olan, 2005 yapımı Peter Jackson’ın King Kong: The Official Game Of The Movie’sindeki kadar bol olmasını umuyoruz. King Kong Replay’imizde oyunu oynarken bizi buradan izleyebilirsiniz. Görünüşe göre Kong, geçen yıl Call of Duty Warzone’da arkadaşı Godzilla’nın da yer aldığı bir görünümle oyunlarda yükselişe geçiyor. Skull Island: Rise of Kong’un yeni bir canavar ezme oyunları dalgasının sadece başlangıcı olmasını umuyoruz.


Bugünün tanıtım fragmanına göre Skull Island: Rise of Kong hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory