Amazfit GTS 2e’de %44 indirim, 2024 fitness hedeflerinize hızlı bir başlangıç ​​yapabilir

2024 fitness hedefleri nasıl gidiyor? Henüz yeterince hızlanmadıysanız yargılamaya gerek yok; sadece biraz ekstra motivasyona ihtiyacınız olabilir. Bütçenizi zorlamayan kapsamlı bir fitness takipçisi, hedeflerinize ulaşmaya başlamanın mükemmel bir yoludur ve Amazfit GTS 2e bu amaca uyuyor. %44 indirimle bu PB’lerin peşine düşmemek için çok az mazeretiniz var. Amazfit GTS 2e 49,99 $ (40 $ indirim) […]

2024 fitness hedefleri nasıl gidiyor? Henüz yeterince hızlanmadıysanız yargılamaya gerek yok; sadece biraz ekstra motivasyona ihtiyacınız olabilir. Bütçenizi zorlamayan kapsamlı bir fitness takipçisi, hedeflerinize ulaşmaya başlamanın mükemmel bir yoludur ve Amazfit GTS 2e bu amaca uyuyor. %44 indirimle bu PB’lerin peşine düşmemek için çok az mazeretiniz var.

Amazfit GTS 2e 49,99 $ (40 $ indirim)

Fiyatlardaki büyük düşüş, bu güvenilir giyilebilir cihazın tüm zamanların en düşük fiyatından sadece 4 $ indirime düşmesini sağladı. Piyasadaki en yeni ve en gösterişli akıllı saat değil ama bu kadar iyi bir fırsatla kondisyonunuz açısından yeniden yolunuza devam etmek için ideal bir fırsat.

Amazfit GTS 2eAmazfit GTS 2e

Amazfit GTS 2e

Kullanışlı araçlara sahip ucuz bir fitness takipçisi

Giriş seviyesi bir fiyat noktasında Huami Amazfit GTS 2e, 90’dan fazla spor takip modu, SpO2 izleme, tüm gün kalp atış hızı takibi ve temel akıllı özellikler sunuyor. Aynı zamanda 24 güne kadar pil ömrüne ve haftalarca giyilebilecek kadar rahat, çekici, hafif bir tasarıma sahiptir.

Amazfit GTS 2e, kavisli cam ve alüminyum alaşımlı gövdeyle şık, çerçevesiz bir tasarıma sahip olup görsel olarak çekici ve rahat bir kullanım sunar. Saat, 1,65 inç HD AMOLED ekrana sahiptir ve normal kullanımda 14 güne, temel kullanımda 24 güne kadar dayanır. 90 yerleşik spor modu, 5 ATM suya dayanıklılık ve 24 saatlik kalp atış hızı izleme özelliği sunar. Ayrıca kandaki oksijen seviyelerini izlemek için bir SpO2 ölçüm fonksiyonu ve kişiselleştirilmiş sağlık değerlendirmeleri için bir PAI Sağlık Değerlendirme Sistemi içerir. Saatin uyku kalitesi izleme özelliği, REM uyku takibi ve uyku tanıma dahil olmak üzere derinlemesine analiz sağlar. Ayrıca Alexa ve çevrimdışı sesli asistan desteğiyle çağrı ve mesaj bildirimleri, hava durumu tahminleri, alarmlar ve zamanlayıcılar gibi pratik günlük özelliklere de sahip olursunuz.

Bu anlaşmanın ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden ilgileniyorsanız kaçırmayın. Yukarıdaki widget sizi ona götürür.

Amazfit GTS 2e’de %44 indirim, 2024 fitness hedeflerinize hızlı bir başlangıç ​​yapabilir

Teknory