İngiltere-Galler yurt dışından nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 87,08 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. B Grubu’nun kaderi belirlenirken İngiltere ve Galler karşı karşıya gelecek. Tüm aksiyonu takip etmek Birleşik Krallık’taki herkes için tamamen kolaydır, ancak yurt […]

İngiltere-Galler yurt dışından nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 87,08 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


B Grubu’nun kaderi belirlenirken İngiltere ve Galler karşı karşıya gelecek. Tüm aksiyonu takip etmek Birleşik Krallık’taki herkes için tamamen kolaydır, ancak yurt dışındaysanız durum daha zor hale gelir. Oyunu kaçırmak söz konusu bile olamaz, bu yüzden biraz yaratıcı olmanız gerekecek.

İngiltere-Galler Maçı Ne Zaman?

İngiltere ve Galler, 29 Kasım Salı günü final gruplarında mücadele edecek:

İngiltere – Galler (BBC) — 19:00 GMT

Maç BBC One’da canlı yayınlanacak. Çevrimiçi izlemeniz gerekiyorsa, BBC iPlayer’da İngiltere – Galler canlı yayınını yapabilirsiniz.

İngiltere-Galler maçını yurt dışından nasıl izleyebilirsiniz?

Yurt dışında BBC iPlayer’a (veya ITVX) bağlanmayı denediyseniz, engellendiğinizi göreceksiniz. Bu açıkça sinir bozucu, ancak bu can sıkıcı kısıtlamayı aşmak için yapabileceğiniz bir şey var. Akış dostu bir VPN kullanarak gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu, BBC iPlayer ve ITVX gibi siteleri eve döndüğünüze inandırarak Dünya Kupasını dünyanın herhangi bir yerinden sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Tek yapmanız gereken, birçok akış dostu hizmetten birine kaydolmak, tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygun uygulamayı indirmek ve ardından İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmaktır. İşlem gerçekten çok hızlı ve kolaydır.

BBC, 29 Kasım’da İngiltere ve Galler’i gösterme hakkına sahiptir, bu nedenle BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi VPN nedir?

Dünyanın herhangi bir yerinden BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırabilecek çok sayıda hizmet var, ancak ExpressVPN muhtemelen işinde en iyisidir. ExpressVPN en ucuz hizmet değildir, ancak güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamalar, beş adede kadar çoklu oturum açma ve BBC iPlayer ve Netflix dahil olmak üzere tüm önde gelen akış sitelerinde güvenilir engelleme kaldırma sunar.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 87,08 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Bu biraz kurnazca ama Dünya Kupası’nı yurt dışından izlemek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı telafi edebilirsiniz. Bu adil mi? Muhtemelen hayır, ama bu, her şeyi ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

ExpressVPN’deki en iyi anlaşma ile İngiltere ve Galler’i yurtdışından izleyin.

Teknory