İnsanların %36’sı Bu Markanın En Güvenilir Spor Arabaları Yaptığını Söyledi

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan toplam 606 kişi anketimize yanıt verdi ve oyların büyük bir kısmı kazanan markaya gitti. Listenin sonunda %9,08 oyla Subaru yer alırken, Dodge %9,41 oyla zar zor geçmeyi başardı. Her iki markanın da kendi portföylerinde ikonik Dodge Viper ve popüler Subaru WRX dahil olmak üzere dikkate değer spor araba modelleri var, ancak […]

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan toplam 606 kişi anketimize yanıt verdi ve oyların büyük bir kısmı kazanan markaya gitti. Listenin sonunda %9,08 oyla Subaru yer alırken, Dodge %9,41 oyla zar zor geçmeyi başardı. Her iki markanın da kendi portföylerinde ikonik Dodge Viper ve popüler Subaru WRX dahil olmak üzere dikkate değer spor araba modelleri var, ancak çoğu insan bunların özellikle güvenilir olduğunu düşünmüyor. Chevy aynı şekilde oyların yalnızca %10,89’unu alarak her iki markayı da zar zor yendi.

Oyların %15,35’ini alan Lexus ve pastadan %18,48’ini alan Toyota ile rakamlar oradan sıçramaktadır. Birinci olan otomobil üreticisi ise %36.80 oyla Porsche oldu. Alman otomobil üreticisi onlarca yıldır var ve hem lüks hem de güvenilirlikle tanınıyor. Bir Porsche 911 Carrera’yı bir Dodge muscle car veya bir Subaru BRZ için geri çevirecek birini bulmakta zorlanacaksınız. Yine de, diğer otomobil üreticileri bugün Porsche’den alamayacağınız bir şey sunuyor: daha uygun fiyatlı seçenekler.

Teknory