Android İçin En Popüler Harita Uygulamalarının Tümü En Kötüden En İyiye Sıralandı

Navigasyon uygulamaları söz konusu olduğunda, kolaylık ve kullanım kolaylığı temel faktörlerdir. Maalesef, Yardımcı Pilot GPS Navigasyonu kullanışlı ve anlaşılır bir navigasyon uygulaması arayan kullanıcılar için çetin bir yolculuk olabilir. CoPilot güzel grafiklere ve Android kullanıcıları arasında kanıtlanmış bir popülariteye sahip olsa da, kurulumu bir engelli parkurdur. Uygulamayı başlattıktan sonra, kullanıcılar hemen atlanamayan bir kayıt sayfasıyla […]

Android İçin En Popüler Harita Uygulamalarının Tümü En Kötüden En İyiye Sıralandı

Navigasyon uygulamaları söz konusu olduğunda, kolaylık ve kullanım kolaylığı temel faktörlerdir. Maalesef, Yardımcı Pilot GPS Navigasyonu kullanışlı ve anlaşılır bir navigasyon uygulaması arayan kullanıcılar için çetin bir yolculuk olabilir. CoPilot güzel grafiklere ve Android kullanıcıları arasında kanıtlanmış bir popülariteye sahip olsa da, kurulumu bir engelli parkurdur.

Uygulamayı başlattıktan sonra, kullanıcılar hemen atlanamayan bir kayıt sayfasıyla karşılanır. Kullanıcılar, konuk erişimi seçeneği olmadan kaydolmaya zorlanır ve e-posta doğrulaması gerekmez. Sonra büyük karar geliyor. Araba mı, kamyonet mi yoksa karavan mı kullanıyorsunuz? Araç tipini ve yerini seçmek, kısıtlayıcı uyarılar ve ek satın almalarla birlikte gelir.

Agresif menülere, uzun indirmelere ve sinir bozucu uyarılara katlandıktan sonra, CoPilot uygulamanız gezinmeye hazır. 15 dakikalık kurulumla CoPilot uygulaması kullanıma hazırdır ve kullanıcılar daha ilk hedeflerini yazamadan başka bir açılır pencere belirir. Bu, bunun yalnızca 14 günlük bir deneme olduğunu ve uygulamanın sürekli kullanım için satın alınması gerektiğini size bildirmek içindir.

CoPilot GPS Navigation’ın yüksek fiyat etiketine sahip ücretli bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var. Diğer pek çok navigasyon uygulaması göz önüne alındığında, CoPilot’a yapılan herhangi bir yatırımı haklı çıkarmak zordur. Çevrimdışı haritalar, adım adım yol tarifleri ve sesli rehberlik sunsa da, bankayı bozmadan daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu bir deneyim sağlayan başka seçenekler de var.

Teknory