iPhone 16: Ekranlarla ilgili bu yeni sızıntı sizi hayal kırıklığına uğratabilir

Apple’ın en tuhaf teknoloji uzlaşması gelecek yılın iPhone’unda da devam edebilir. Güney Koreli teknoloji sitesinden yapılan sızıntılara göre Naver ve Twitter sızıntısı @Tech_Reve, temel iPhone 16 ve 16 Plus ekranı hala 60 Hz yenileme hızına sahip olabilir. Deneyimsiz olanlar için, ekran saniyede kaç kez yenilenir ve daha yüksek bir yenileme hızı, kaydırma, video izleme, mobil […]

iPhone 16: Ekranlarla ilgili bu yeni sızıntı sizi hayal kırıklığına uğratabilir

Apple’ın en tuhaf teknoloji uzlaşması gelecek yılın iPhone’unda da devam edebilir.

Güney Koreli teknoloji sitesinden yapılan sızıntılara göre Naver ve Twitter sızıntısı @Tech_Reve, temel iPhone 16 ve 16 Plus ekranı hala 60 Hz yenileme hızına sahip olabilir. Deneyimsiz olanlar için, ekran saniyede kaç kez yenilenir ve daha yüksek bir yenileme hızı, kaydırma, video izleme, mobil oyun oynama ve daha fazlası için daha sorunsuz bir deneyim sağlar.

AYRICA BAKINIZ:

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro: Farklar neler?

Adil olmak gerekirse, 60Hz kendi başına bir kötü yenileme hızı, ancak son zamanların amiral gemisi akıllı telefonlarında standart hale gelenden çok daha düşük. Google’ın Pixel 8 telefonlarının her ikisi de 120Hz yenileme hızına sahip; bu yılın başlarındaki bütçe Pixel 7a bile 90Hz’e kadar çıkıyor. Aslında bunu herkes gibi Apple da açıkça anlıyor çünkü iPhone 15 Pro modellerinin her ikisi de 120Hz ekranlara sahip.

AYRICA BAKINIZ:

iPhone 16 söylentileri: Şu ana kadar onun hakkında bildiğimiz her şey

Bu, Apple’ın potansiyel olarak ölmesi tuhaf bir tepe, özellikle de şirket bu yıl Dynamic Island desteğini eklemek gibi temel iPhone ekranlarını başka yollarla yükseltirken. Ama hey, belki de bu sızıntılar yanlıştır. Umalım ki öyle olsun.

Teknory