iPhone veya iPad’iniz İçin Lightning Destekli En İyi Kablolu Kulaklık

Kulak üstü Lightning kulaklıklar, kulak içi kulaklıklara göre daha az yaygındır; bu, görünüşlerini veya hislerini kulaklıklara tercih eden iOS kullanıcıları için talihsiz bir durumdur. Belki diğer her şeyi bastırıp dinlediğiniz şeye odaklanmak istiyorsunuz, belki kulaklarınızın içine tomurcukların oturmasını sevmiyorsunuz veya belki de bu bir moda ifadesi – durum ne olursa olsun, seçenekleriniz sınırlı. Şans eseri, […]

iPhone veya iPad’iniz İçin Lightning Destekli En İyi Kablolu Kulaklık

Kulak üstü Lightning kulaklıklar, kulak içi kulaklıklara göre daha az yaygındır; bu, görünüşlerini veya hislerini kulaklıklara tercih eden iOS kullanıcıları için talihsiz bir durumdur. Belki diğer her şeyi bastırıp dinlediğiniz şeye odaklanmak istiyorsunuz, belki kulaklarınızın içine tomurcukların oturmasını sevmiyorsunuz veya belki de bu bir moda ifadesi – durum ne olursa olsun, seçenekleriniz sınırlı. Şans eseri, bir kulak üstü ürün yalnızca Lightning’i desteklemekle kalmaz, aynı zamanda konektörü kullanan satın alabileceğiniz en iyi kulaklık çiftlerinden biridir, nokta: Moshi Avanti LT.

Moshi’nin Avanti kulaklıkları ister boynunuza sarın, ister kulaklarınızın üzerine koyun ve harika görünür ve üç renkte sunulan son derece şık, açılı bir kulaklık tasarımına sahiptir: siyah, bordo veya karamel. Kulaklık kapları ayrıca, kulaklıkları kolayca taşınabilir hale getiren sağlanan bir çantaya kolayca katlanır. 15 Hz ile 22.000 Hz arasındaki frekans aralığında, en sevdiğiniz parçaların hem bas hem de tiz seslerini ortaya çıkaran yüksek kaliteli ses sağlarlar. Bunlar, isteyebileceğiniz en iyi Lightning kulaklıklardan biri olabilir, ancak aynı zamanda oldukça pahalıdır ve 260 dolardan satılmaktadır. Avanti LT ayrıca 3,5 mm’lik bir bağlantıya sahiptir, bu nedenle bunları iPhone’unuz dışındaki diğer cihazlar için de kullanabilirsiniz, ancak USB-C modeli ne yazık ki ayrı satılmaktadır, bu nedenle yanlışlıkla bu sürümü satın almamaya dikkat edin.

Teknory