Isabela Merced The Last of Us’ın 2. Sezonuna Dina Olarak Katılıyor

Güncelleme, 1/11/2024: İlk olarak The Last of Us Part 2’de Dina’yı canlandıran aktris Shannon Woodward, Isabela Merced’in canlı aksiyon kadrosuna alınmasına yanıt verdi. Ek olarak Merced’e genel destek içeren bir tweetWoodward, devam filminde neden rolünü tekrarlamadığını merak eden bir hayrana yanıt verdi. Kısacası yaşından dolayı. “Bcs [sic] Ben… Çok daha yaşlıyım hahaha,” Woodward’ın ikinci tweet’i […]

Isabela Merced The Last of Us’ın 2. Sezonuna Dina Olarak Katılıyor

Güncelleme, 1/11/2024:

İlk olarak The Last of Us Part 2’de Dina’yı canlandıran aktris Shannon Woodward, Isabela Merced’in canlı aksiyon kadrosuna alınmasına yanıt verdi. Ek olarak Merced’e genel destek içeren bir tweetWoodward, devam filminde neden rolünü tekrarlamadığını merak eden bir hayrana yanıt verdi. Kısacası yaşından dolayı.

“Bcs [sic] Ben… Çok daha yaşlıyım hahaha,” Woodward’ın ikinci tweet’i şöyle:. Ellie’nin orijinal oyuncusu Ashley Johnson gibi Woodward da canlandırdığı karakterden yaklaşık 20 yaş daha yaşlı. Dina’nın karakter modeli aslında karakterin yaş aralığına uyan tamamen farklı bir kişi olan Cascina Caradonna’yı temel alıyor. Bununla birlikte, Joel’in video oyunu oyuncusu Troy Baker, Johnson’la birlikte dizide küçük bir rol aldı, bu nedenle Woodward’ın kısa süreliğine de olsa başka bir şekilde ortaya çıkması şaşırtıcı olmazdı.

Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor…


Bu hafta HBO, Emmy ödüllü The Last of Us uyarlamasının ikinci sezonu için bir dizi oyuncu kadrosu açıklamasında bulundu. Bugün, canlı aksiyon kadrosu daha da büyüyor ve Dina rolüne Isabela Merced ekleniyor.

Merced, canlı aksiyon filmindeki Dora rolüyle tanınıyor Dora ve Kayıp Altın Şehriancak oyuncular onu Kingdom Hearts χ Back Cover’daki Keyblade Master Ava’nın sesi olarak da tanıyor olabilir. Ayrıca hem Marvel hem de DC evrenlerinde Anya Corazon olarak görünmeye hazırlanıyor. Madam Web ve Hawkgirl içeride Süpermen Mirası. Yaklaşan Dina rolünde Bella Ramsey’den Ellie’yle ekranda çok fazla zaman geçirmesini bekliyoruz, ancak spoiler nedeniyle bunu burada bırakacağız.

Bu haber, Naughty Dog’un eleştirmenlerce beğenilen devam filminin bir sonraki bölümünde diğer iki karakter olan Kaitlyn Dever’in Abby rolüne ve Young Mazino’nun Jesse rolüne seçilmesinin ardından geldi. Dizinin ikinci sezonunu henüz görmemiş olsak da, oyunlara nispeten sadık görünüyor, dolayısıyla bu karakterlerin Ellie ve Joel’in kolektif yolculuğunun bir sonraki bölümünde son derece önem taşımasını bekleyebiliriz. Aslında Abby, Jesse ve Dina, The Last of Us Part II Remastered’ın yakında çıkacak roguelite modunda oynanabilecek. Aksiyonu kendiniz görmek için New Gameplay Today bölümümüze göz atın. Oyunu yeni sezon çıkmadan önce oynamak istiyorsanız buradan The Last of Us Part II incelememize göz atın.

Teknory